Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valtozik a ferfiak izlese,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valtozik a ferfiak izlese, ahogy idosodnek?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy emlekszem, hogy amikor gimis voltam minden srac vekony, mar-mar sovany lanyokat nezegetett a telefonjan, mindenkinek az volt az izlese, ok voltak az idealjaik, tudjatok, ilyen tipikus 170cm magas, 50kg victoria secret modellek, ha pedig valaki hetvegen reszefen kavart egy husibb lannyal azt hetfon szegyelltek.

Meg most sem vagyok sokkal oregebb, 22 eves, megis azt vettem eszre, hogy a velem egyidos, vagy tolem par evvel idosebb sracok jobban szeretik mostmar azt, ha egy lanyon van mit fogni. Itt nem a duci lanyokra gondolok, hanem pl 165cm 55-60kg-ra.Sokszor hallottam is mar egy-egy hazibulin errol beszélni a sracokat meg a baratom is mondja, hogy bar volt vekony baratnoje es rolam is latott mar olyan kepet, vekonyabb voltam, megis most tetszem neki jobban, ha pl egyutt tv-zunk es en egy vekony lanyra mondom, h uristen, milyen jo az alakja akkor "huzza a szajat", hogy szerinte nem nagy eresztes, de egy picit husisabb csajra kerteles nelkul megmondja, hogy na o pl csinos. Fontos, hogy a picit husisabb csajon tenyleg nem ducit ertek es az osszes ferfi, akit errol a temarol hallottam beszelni valtig allitotta, hogy nem a nagyobb cici es fenek miatt kedvelik a " curvy" lanyokat, hanem kifejezetten tetszik nekik az is, hogy vastagabb a combjuk, van egy kis uszogumi, sot, a kis pocakot is noiesnek talaljak. Mi lehet az oka, hogy par ev alatt igy fordult a velemenyuk? A korral valtozik az izlesuk vagy csupan az az oka, hogy manapsag a "van rajta mit fogni" noket tolojak annyira a mediaban(pl Kardashienek) es eloterbe kerult a body positivity?


2020. jún. 24. 01:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
9-es, te tuti nő vagy. Ennyi baromságot. Főleg a popsis sztori 🤭🤭🤭🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
2020. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

9#

Nem meri felvállalni?Mit nem mer felvállalni? Hogy nem szereti a szőröset,vagy a csupaszat?

:D


Hogy "mit csinált otthon"?

Ezt most télleg komolyan gondoltad?

Ja,együtt melózunk ,és mindenki elmeséli apró részleteiben,hogy k....te meg az asszonyt az elmúlt este.

Hát lehet ,hogy te női társaságodban ez így van,ettöl még ez a gondolatmenet elég távol áll a szokványostól!


Uristeeen,vannak azért elég érdekes elméletek!

2020. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Pesze, hogy változik az ízlés, sok mindenben. Ahogy ételek terén is változhat (én például 30 éves elmúltam, mire elkezdtem szeretni a csípősebb kajákat) úgy változhat a nők terén is, ahogy találkozol új dolgokkal, néhány kapósabb anyukát is meglátsz már, nem csak a fiatal csajokat, stb. Folyamatosan formálódunk, de ezzel nincs is semmi baj.
2020. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
12 nálunk ez kb. nyolcadikban volt így. Bizonyos lányokat überciki volt vonzónak találni, bizonyos lányokról pedig ha nem hangoztattad, hogy bejön, akkor b*zinak címkéztek.
2020. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő még alsós...
2020. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy a francba ne változna! Hidd el! Én teljesen másra gerjedek ma, mint 10 évvel ezelőtt.

Ha varázserővel eldönthetném, hogy ki térdepeljen előttem és milyen háremem legyen, ma már egy igazi nőt akarnék, 30+ évvel, akiben megvannak a női vonások és látványosan tapasztalt.

Nem vagyok még túl idős 35 éves fejjel, de kell a francnak egy 18 éves kislány. Egy igazi nő kell, a ráncokkal együtt!

2020. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

4

Na azért a képek amiket linkeltél azok messze nem a husis kategória.

2020. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok

Kiegészítésként még annyit, hogy a férfiak többsége (belértve engem is, tudatosan vagy tudat alatt) inkább az aranyközéputat nézi, se nem kórosan sovány, se nem betegesen kövér nem volt számomra vonzó sohasem.

2020. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%

Nálam az életkor, ami változik

Kamaszként kb 25 éves koromig csak érett nőkért voltam oda, most 30 felett már nem mind, inkább a 20as korosztály

2020. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!