Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csöndesebb fiúnak általába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csöndesebb fiúnak általában előnytelenebb külsejű barátnője lehet, ha amúgy jól néz ki a fiú, de a viselkedése nem a legelőnyösebb?

Figyelt kérdés
Még sosem volt senkim, és 25 leszek. De tényleg nem vagyok ronda, csak visszahúzódó, csöndes. Sok lányoknak tudom hogy ez nem vonzó.
2021. máj. 2. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem, én is ilyen vagyok. Sok csajom volt.
2021. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
en mindenkit is szétbasztam és szét is fogok.
2021. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 büszke lehetsz magadra
2021. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én jóképű voltam (már elmúlt), halkszavú, visszahúzódó új társaságban, a barátaimmal nyitott voltam, de új emberek közelében leblokkoltam.

Végül egyetem alatt úgy lett barátnőm, hogy az évfolyambeli baráti körből egy lány megkért, hogy legyek a barátja.

Sajnos nem volt szép, a szexet, mint kiderült nem élvezte, de akkor már nekem mindegy volt, örültem, hogy lett valakim. Persza hamar más, szebb lányok is felfigyeltek rám, rám hajtottak (elég jóképű gyerek voltam), akkor tudatosult bennem, hogy rosszul választottam, illetve hát nem is én választottam, hanem engedtem egy csúnya, aszexuális lánynak, hogy ő válasszon engem. Ez van, ha az ember nem tanulja meg fiatalon a kezdeményezést és nem ő választ, hanem sodródik.


Nyilván aki jobb dumás, mer kezdeményezni, annak jobb esélyei vannak szebb nőknél is, akkor is, ha ő maga annyira nem jóképű. Én mindig azt hittem, hogy a sokat beszélő, magukat reklámozó emberek nagyképűek, buták és mindenki ilyennek látja őket, de aztán rájöttem, hogy az emberek többsége egyszerűen őket tartja jó kommunikációs képességű, társasági embereknek, teljesen mindegy milyen felületes társalgást folytatnak, ha nem mondanak egetverő butaságot, csak fenntartják a beszélgetést, akkor nyert ügyük van, felszedik a nőket.

2021. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!