Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori Magyarországo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori Magyarországon, ha valaki körül van metélve?

Figyelt kérdés

Bármilyen okból.

Igazából egy konkrét kérdésem lenne nőkhöz, és körül metélt férfiakhoz.

Nekem fitymaszűkületem volt, gyerekkoromban estem át a dolgon.

Eddig bármilyen lánnyal voltam együtt soha senki nem kérdezett rá, hogy miért vagyok metélve.

Az sem akivel többször voltam, az sem akivel egyszer-egyszer.

Voltam igazán tapasztalt nővel is, és abszolút tapasztalatlannal is.

Kicsit furcsáltam, mert az első alkalmakkor tökre féltem, hogy majd mit fog hozzá szólni egy lány.

Kicsit azóta is bennem van, hogy valaki megszól emiatt, pedig tudom hogy a felnőttfilmekben is gyakran ilyen formában/állapotban jelenik meg a férfiasság, így talán természetes az embereknek.


A kérdésem az lenne a nőkhöz/lányokhoz: ha találkoztál már ilyennel megkérdezted, hogy miért, vagy annyira természetes, hogy nem érdekel?

(ugye lehet vallási oka is, meg az én esetem)


Illetve a fiúkhoz, férfiakhoz, akik hozzám hasonló helyzetben vannak: tőletek már megkérdezték, vagy szóltak rá valamit?


Egyébként én egyrészt már így szoktam meg, másrészt nincs vele bajom, tudom mik az előnyei higiéniai szempontból is, de az sem hátrány, hogy én például elég sokáig bírom az együttlétek alatt feltehetőleg emiatt.

(igaz, nem metélve soha nem szexeltem :D )



2021. dec. 25. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem túl gyakori, de előfordul. Nekem 17/2 partnerem volt ilyen. Igaz az egyik csak 'félig'. Ezt úgy értem, hogy csak egy kis bemetszést csináltak neki, nem teljes bőrt szedtek le (csinálnak ilyet egyáltalán felnőttként?). A másik srác egy magyarországon élő arab pasi volt. Nagyon kicsiként jött be az országba.

De ha szigorúak akarunk lenni akkor igye őt nem is számolhatnám bele.

2021. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja azt lehagytam: az arab srácnál nem kellett kérdeznem az okát:D a másik srácot meg a kapcsolatunk alatt vagdosták meg, mert fitymaszűkülete volt.

Bevallom nekem annyira nem tetszik és nem is tudok vele mit kezdeni, hogy metélt pasival nem kezdenék ha nem muszáj. Izgatóbb is a bőrös és nekem szebb is. Viszont nyilván ha hatalmas a szerelem vagy eleve kapcsolatban történik, nem dobok ki ezért senkit.

Nem hiszem hogy kérdezném az okát, mert egyértelmű:D ha meg vallás az oka, az is gyorsan kiderül kérdezősködés nélkül is#1

2021. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
17/2...
2021. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátom körül van metélve, tudom az okát, és amúgy jobban is tetszik így. Szóval tényleg nincs okod aggódni:)
2021. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is körül van, sose zavart
2021. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Metélt vagyok, megkérdezte eddig minden lány, de senkinek se volt probléma
2021. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az, volt akinek annyira nem jött be sajnos
2021. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tőlem sem kérdezte meg eddig senki. Mondjuk elég tartós kapcsolatokba szoktam bonyolódni, eddig csak 6 csajjal voltam.
2023. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!