Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori Magyarországo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori Magyarországon a hájfétis,a hatalmas hájas test imádata?

Figyelt kérdés

Mindkét nemre gondoltam.Amerikában rengeteg sovány férfinak van extrém kövér,200 kg feletti párja. Én is az extrém kövér nők rajongója vagyok.

Esetleg lehet együtt jó alakú nő,extrém kövér férfival?



2021. máj. 3. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mindenhol vannak aberráltak, szóval ja gondolom kis hazánkban is.
2021. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erről hivatalos statisztika ezért fogalmam sincs. Biztos vannak ilyenek itthon is, ismerek én is férfiakat.irgalmatlan dagadt nőkkel - de fordítva is.
2021. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint,aki a nagyon kövér nőket szereti az aberrált?
2021. máj. 3. 11:17
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Az aberralt az aki a masik felett ítélkezik :)

Ismerek ilyen párost a csaj kb 140 kg , ferje 80 kg . Sportol ,edz :) de mielőtt megállapodott akkor is csak ilyen testű csajok voltak mellette.

Sosem érdekelte más véleménye ;) követte az ösztönét :)

2021. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled! Én is sportos férfi vagyok,s régóta már csak kifejezetten kövér partnereim voltak. Követve az ösztönömet....
2021. máj. 3. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Majd amikor a 200+-os nőszemély nem tud lábraállni, érszűkülete, koszorúér-műtéte lesz, cukorbeteg lesz etc akkor az nyilván szuper lesz a pár másik felének is. Hogy egy vagyon megy el a gyógyszerre, a gyógytornára, a speciális étrendre, aztán 60 évesen elpatkol az illető.

A kövérség ugyan úgy betegség mint az anorexia, egyiket sem szabadna szexualizálni. Mert ez nem annyi, hogy valaki kövér vagy vékony, hanem ennek vannak olyan hozadékai is, mint a különböző egészségügyi betegségek.

2021. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

"aberralt az aki a masik felett ítélkezik"

Az, hogy valaki mire izgul, nem döntés kérdése. De az, hogy átülteti-e a gyakorlatba, nagyon is az. Az extrém módon elhízott emberek párjának, ha egy kicsit is számít a másik élete és jóléte, akkor ezerrel segítenie kéne, hogy fogyjanak, nem pedig feederism meg hasonló betegségek. A 200 kg feletti emberek mozogni alig bírnak, egy csomó hétköznapi tevékenység hatalmas szenvedés nekik, és iszonyat terhelés alatt van minden szervük. Aki más ember életét felhasználja arra, hogy ebben örömét lelje, az aberrált, ezen nincs mit szépíteni.

Ha ez így megy tovább, néhány év, és már a pedofilokat sem szabad majd aberráltnak nyilvánítani, különben "jaj, ítélkező vagy, kirekesztő vagy, intoleráns vagy! ...". Eszem megáll.

2021. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs mennyire elterjedt, de nekem is bejönnek a hatalmas nők.
2021. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én zsírfétises nőt ismertem csak, aki mindig kövér pasikkal dugott.
2021. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!