Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori Magyarországo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori Magyarországon a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Gyakoribb a fiatalok között?

2016. aug. 20. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Vallási és egészségügyi okokból elképzelhető.. De nem hiszem hogy a fiatalok csak úgy körül metéltetik magukat... Páromnak egészségügyi okokból kellett 15 éves korában. Ha nem lett volna probléma akkor nem lett volna körül metélve. De mondjuk nekem jobban tetszik így mintha meg lenne a fitymája.
2016. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Szerencsére errefelé a nemi csonkításoknak nincs nagy divatja.
2016. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%

nem zsidó nép vagyunk

akik meg zsidók vagy csak csonkitottak azok szégyelik magukat a többi közt pl zuhanyzóba fűrdőbe stb

hálistennek nagyon kevés ijen van

amugy se jo velük a szex

2016. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PresidentEvil ***** válasza:
96%

"nem zsidó nép vagyunk"


Nem csak a zsidók vannak körülmetélve, hanem a muszlimok is, az afrikai természeti népek közül jónéhányan, az USA jó része... több mint 2 milliárd emberről beszélünk.


"akik meg zsidók vagy csak csonkitottak azok szégyelik magukat a többi közt pl zuhanyzóba fűrdőbe stb"


Gondolod te. Talán nem ártana őket is megkérdezni erről.


"hálistennek nagyon kevés ijen van"


Mihez képest? Csak a muszlimok másfél milliárdan vannak a Wikipédia szerint.


"amugy se jo velük a szex"


Ez nagyon magas labda...

2016. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

#4

Na és az USA-t kik irányítják? És ki nem sza*ha ke, hogy az ilyen primitív népségek mi csinálnak?

2016. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Olvastam hogy Magyarországon átlagban 7-ből 1 férfi van körülmetélve. Vagyis úgy kb 700 ezer férfinek nincs fitymája az országban.


Ez a zsidózás jó nagy hülyeség. Engem két napos koromban metéltek körül a kórházban, mert az orvosok azt mondták a szüleimnek, hogyha nem metélnek körül, akkor jó eséllyel fitymaszűkülettől kellett volna szenvednem később az életemben.

Én nem vagyok zsidó, se muszlim, de fityma nélkül nőttel fel egész életemben és nem láttam semmilyen hátrányát sem soha. A lányok még pont hogy sokszor pozitívan meglepődnek, mert nagyon sok lány nem látott még korábban körülmetélt farkat az enyém előtt.


24/F

2016. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen más az ha valakinek egészségügyi okokból megcsinálják vagy ha vallási vagy más hülye indok miatt negcsonkitanak valakit.
2016. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem nevezném nemi csonkításnak...A barátomnak is egészségügyi okokból kellett. Elvileg egészségesebb is így. Nekem jobban tetszik, ha valaki körül van metélve :)
2016. aug. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A f*t egészségesebb. Pont ezt pofázom. Van akinek muszáj megcsinálni mert mondjuk kezelhetetlen fitymaszűkülete van, de nem lesz semmi baj ha ott marad. Ha nem lenne rá szükség, az evolúció már rég eltüntette volna.
2016. aug. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, csinálj statisztikát esetleg, mindenki írja ide az állapotát és hogy hány éves. Az én generációmban szerintem nem gyakori, bár én metélve vagyok. F/40
2016. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!