Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az óvszer kiszakadhat attól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer kiszakadhat attól, ha túl nagy erővel szeretkezek?

Figyelt kérdés

Eddig sosem használtam óvszert, egy 6 éves kapcsolatom volt, amiben az elsők voltunk egymásnak és az elejétől kezdve tablettával védekeztünk. Pár hónapja vége lett és egy alkalmi partnerrel voltam, akivel elég hevesre sikerült a dolog és elég nagy, talán túlzott erőt adtam bele. Mindenesetre kiszakad az óvszer, de szerencsére ezt még azelőtt észrevettük, mielőtt elélveztem volna. Máskor is számíthatok arra, hogy ilyen erőbevetésnél kiszakad, vagy csak iszonyatosan peches vagyok?

23F



2021. dec. 20. 18:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt csak ilyen, mikor maradt benne levegő, plus túl nagy hév. Azért eléggé nyúlik alap esetben. Ha ennyitől szakad, valószínűbb, hogy nincs jól felhelyezve.
2021. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!