Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az óvszer kiszakadhat attól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer kiszakadhat attól, ha túl nagy erővel szeretkezek?

Figyelt kérdés

Eddig sosem használtam óvszert, egy 6 éves kapcsolatom volt, amiben az elsők voltunk egymásnak és az elejétől kezdve tablettával védekeztünk. Pár hónapja vége lett és egy alkalmi partnerrel voltam, akivel elég hevesre sikerült a dolog és elég nagy, talán túlzott erőt adtam bele. Mindenesetre kiszakad az óvszer, de szerencsére ezt még azelőtt észrevettük, mielőtt elélveztem volna. Máskor is számíthatok arra, hogy ilyen erőbevetésnél kiszakad, vagy csak iszonyatosan peches vagyok?

23F



2021. dec. 20. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat. Sajnos velem is többször előfordult.
2021. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Hát vagy nagyon fájdalmas lehetett, mert ha olyan erővel akarsz dugni, hogy kiszakadjon a gumi, akkor kiszakad a hölgy méhe is konkrétan:D vagy száraz volt a hüvelye és a súrlódás miatt szakadt a gumi. Én az utóbbit tartom valószínűbbnek. Én már próbáltam kiszakítani egy gumit kíváncsiságból, de még a műkörmeimmel se sikerült lyukat varázsolni bele. Szóval vagy valami hibás darab volt vagy nem volt megfelelő a síkosítás.

A jövőben meg javasolnám, hogy ne bontókalapács módban dugj

2021. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elszakadhat, és valószínűleg peches is voltál.
2021. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon élveztük a lánnyal a szexet mindketten, ezzel nem volt probléma. Úgy értem, ezt ő is igényelte közben, hogy adjak bele többet. :) A baj nem ezzel volt, hanem kizárólag az óvszerrel.
2021. dec. 20. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Nálunk tavaly pont emiatt kiszakadt.
2021. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elszakadhat, de ehhez némi "szárazság" is kell (ha rendesen csúszik akkor nem tapad le), illetve akkor sanszosabb ha nem rendesen veszed fel. Ha csúszik és rendesen vetted fel akkor nem szakad ki akkor sem ha félőrült Duracell nyuszi módjára reszelsz.
2021. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Minden pasimmal durván szexeltünk, mindig óvszerrel védekeztünk, sose szakadt ki.
2021. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy el szakadhat. Lehet felhúzás közben egyszerűen meg lett karcolva körömmel ahol az anyag gyengébb lett. Illetve vannak sikosítóknis amelyek roncsolhatják a gumit.
2021. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
bármikor szakadhat,csak idő kérdése melyik szakad,aztán lehet rohangálni esemény utáni tabletáért ami 50x hormon dózist tartalmaz mint sima havi tabletták. körömmel ne érj hozzá,mert akkor még könyebben szakad ahol felkarcoltad körmöddel
2021. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!