Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szexelek a szerelmemmel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexelek a szerelmemmel és nem veszem ki mikor élvezek, viszont gumi van rajtam akkor igaz nem lesz terhes? Elbizonytalanodtam, sok helyen olvastam hogy könnyen kiszakadhat igy

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 22:23
 1/4 anonim válasza:
14%

Ha kiszakad, becsúszhat a baba, de ha sértetlen, nem eshet teherbe.

Ha aggódsz ez miatt, vegyél fel kettőt.

Biztos ami biztos

2021. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindíg a páromban megyek el.

Ha a gumi szakadt akkor mehetett bele előváladék is. De amúgy nem szakad ki könnyen a gumi. Ami esetleg sérült (pl rossz helyen volt tartva, mert ugye pénztárcában, zsebben nem igazán szabad tartani huzamosabb ideig), akkor az felhúzásnál szakad. Erre már volt nálam is példa. Viszont szexnél eléggé heves vagyok, így akár közben is szakadhat a gumi. Emiatt használat után megnézem, hogy nem-e szakadt. Ez így biztos.

Ha gáz van, akkor úgy is kellene eseményutáni, teljesen mindegy, hogy benne megyek-e el. Úgy lennénk nyugodtak, ha azért nem csak ülnénk és tesztelgetnénk. 72 órás tabletta van. Utána már csak abortusz ami lehetséges. Akkor már inkább egy tabletta.

Ha elég idős vagy a szexhez, akkor ésszel csináld.

2021. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel fel kettot? Aki ilyet mond az meg eleteben nem szexelt. Nehogy hallgass ra. Ketto veszelyesebb mint az egy. Konnyebben kiszakadhat ahogy ket gumi egymashoz dorzsolodik. Masreszt fel se all s akkor siman lejon rolad. Durexet vegyel ne valami akciosat van belole extra safe pl
2021. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1es: Én is szeretek trollkodni, de felelőségteljesen, tippre tizenévesekkel ne szorakózzunk már, az tiszteségtelen.
2021. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!