Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadhatott a gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadhatott a gumi?

Figyelt kérdés
Szex után a barátom mikor levette az óvszert, volt egy csepp az óvszer végén, viszont nem tudom hogy a nedvességem miatt, vagy kiszakadt volna a koton. Nem éreztem hogy bármi jött volna belém. Azt olvastam hogy ha kiszakad a koton, akkor nem egy kis lyukban fog, hanem elég láthatóan. A nedvességem volt a kotonon az a csepp?
2021. máj. 4. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szex után MINDIG ellenőrizzétek, hogy kiszakadt-e. Befogjátok a végét, és megnyomjátok. Ha jön ki cucc, akkor gond van.
2021. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valoszinüleg nem szakadt ki. Ha igen, az altalaban egy nagy szakadas, ahogy irod is. Nekem egyszer szakadt ki, az meg csattant is, ugy vettem eszre. De nem art mindig ellenörizni, akar a veget befogva, akar belefujva.
2021. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kiszakadt volna akkor folyt is volna. Az vagy a nedvesedésed volt, vagy az óvszeren lévő síkosító.
2021. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, ha kiszakadt, az úgy felszalad, mint a harisnya. Szerintem ez a te nedvességed volt, valószínű a mozgás hatására hasonlóan felverődött, mint a tojásfehérje, olyankor elég megtévesztő tud lenni, mi is ijedtünk már meg :)
2021. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!