Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is jobb úgy sort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb úgy sort keríteni az első szexre, hogy előtte hosszú az ismerkedési fázis?

Figyelt kérdés
Volt egyéjszakás kalandom, de nekem nem volt jó érzés. Szerintem sokkal izgatóbb az, ha sokáig ismerkedünk, és amikor már fel van építve a bizalom, akkor kerül csak sor rá.
2021. dec. 20. 10:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy hónapokig kell húzni, de mondjuk három-négy hétig szerintem simán. Vagy mondjuk 8-10 találkozóig. Emlékszem, nem olyan régen randizgattam egy lánnyal. A harmadik randin elvittem kocsival hazáig. Nem volt se csók, se semmi, elég komoly és kicsit távolságtartónak tűnő lány volt, valahogy nem "éreztem" az alkalmat a csókra, végül aztán nem lett belőle semmi. De amikor hazavittem, akkor mielőtt kiszállt, mondta, hogy tök jól érezte magát velem, és ha gondolom, legközelebb filmezhetnénk is egyet. Nekem ez akkor valamiért izgatóbb volt, mintha levette volna a melltartóját.
2021. dec. 20. 11:26
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Akkor szexelek, amikor kívánom. Sokan mire szexig jutnak, bemesélik, hogy mennyire szerelmesek a másikba, és amikor kiderül, hogy rossz a szex, egyáltalán nem passzolnak, akkor se szakítanak. Inkább magadnak egy sz@r kapcsolatban, mert "szeretik" a másik embert. Le lehet nyugodtan pontozni, nyilván lesz aki magára ismer.
2021. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
33%
Nekem ez nem így van. Férjemmel első randin lefeküdtünk. Előtte egyszer voltam szerelmes, ott is. Szeretek szexelni, nem látom értelmét sokat várni vele.
2021. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12: ez a legxarabb duma. Azért szexelni, hogy "kiderüljön" összeillünk e. Persze..
2021. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!