Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is jobb úgy sort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb úgy sort keríteni az első szexre, hogy előtte hosszú az ismerkedési fázis?

Figyelt kérdés
Volt egyéjszakás kalandom, de nekem nem volt jó érzés. Szerintem sokkal izgatóbb az, ha sokáig ismerkedünk, és amikor már fel van építve a bizalom, akkor kerül csak sor rá.
2021. dec. 20. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

En is jobban szeretem ezt.


29f

2021. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Igen, legalabb tudom hogy megérdemel-e egyáltalán 25n
2021. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell hosszú legyen, csak érzelem nélkül ne
2021. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem. Szerintem azért jó a korai szex, mert az intimitása miatt alapból létrehoz egy bizalmi légkört amiben könnyebb feloldódni. Mellesleg egyből van egy közös téma:D, ami sokszor probléma pl online ismerkedéskor, hogy nincs közös téma
2021. dec. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ez egyértelmű. Már csak azért se ajánlatos hamar szexelni, mert nem ismered a másikat és úgy mész bele. Ebből pedig adódhat majd sok kellemetlenség később. A szex akaratlanul (hormonok) elkezd kötődést kialakítani, magyarul ha hamar belemegy az ember, lehet egy undorító szar emberhez kezd majd kötődni, később pedig lesz sírás rívás. Jobb egy kicsit ismerkedni, kivárni, megfigyelni milyen a másik és utána lazább is tud lenni az ágyban, mert van egyfajta bizalom.
2021. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Szerintem azért jó a korai szex, mert az intimitása miatt alapból létrehoz egy bizalmi légkört amiben könnyebb feloldódni."


Engem azért zavar, mert én nem érzek úgy igazi intimitást, hogy előtte nincsenek közös mély beszélgetések meg közös élmények. Nem kell sok, de legyen. Nekem az olyan fura és lélektelen, hogy annyival letudjuk a szex komolyságát, hogy már pár randi után lefekszünk, aztán már meg is történt. Szerintem akkor jó, ha a betetőzése egy folyamatnak. Amikor már tényleg "érezzük" egymást, már beavattuk egymást valamennyire egymás életébe és úgy már van egy biztonságérzet. Enélkül én őszintétlennek érzem.

2021. dec. 20. 11:14
 7/14 A kérdező kommentje:
Én azt figyeltem meg, hogy nem a szextől kezdek el kötődni, hanem az őszinteségtől.
2021. dec. 20. 11:15
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem. Egy jó kapcsolt egyik alapja a jó szex, feleslegesen hónapokig húzni. Nem élem bele magam semmibe, amíg nem tudom milyen. valakihez igazán vonzódok, azzal szexelni akarok, hiszem nagyon kívánom, miért kellessem magam?
2021. dec. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
7: a szextől is kötődsz. Persze ha értek korábban olyan traumák, az őszinteséget annyira felüléetékelheted, hogy smiatt kezdesz el kötődni. Holott ugye objektívan megnézve az őszinteség egy teljesen alap dolog, a lehető legkisebb, minimum kis szaros dolog. Ennél ezerszer többet kell felmutatni. Csak hát én is olyan vagyok, akinek pl sokszor hazudtak, emiatt aki őszinte velem, azt nagyon tudom értékelni. Túlságosan is. De meg kell tanulni nem elájulni alap dolgoktól csak azért, mert az emberek többsége nem képes rá:)
2021. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

#9

Az őszinteség ebben a témában azt is jelenti hogy őszintén megnyílsz a másik előtt, kimondod az érzéseidet stb. Ami azért nem olyan alap dolog

2021. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!