Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, lanyok, milyen volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, lanyok, milyen volt a legkiabranditobb szexualis egyutletetek ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 00:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

6.os imádom a stílusod, jót röhögtem, habár onnantól, hogy videón masztiztal egyet már vágtam, hogy kamu.


Rá voltam kattanva egy pasira évek óta. Megtudtam, hogy házas, tudom szégyen, de akkor már nem érdekelt. Konkrétan kettő lökés után elelvezett, es beszélgettünk a világ legtermeszetesebb dolgairól még egy óráig aztan haza hozott.

Annyira megalazo volt az egesz, meg is fogadtam, hogy házas pasival többet soha..

2021. dec. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Ja eszembe jutott megegy...

A pasi levetkőzött, de meg kozelebe se voltam a nemiszervehez, amikor megereztem mennyire rohadtul büdös.. nyilván ő is megerezte, felpattant kiment a fürdőbe es par perc múlva se szó se beszed visszajott es folytatta a csokolgatast. Egy eletre megundorodtam tole, csak azt banom, hogy nem pattantam azonnal fel es jottem haza.. fiatal voltam, valamiért nem mertem szolni..

2021. dec. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Buliban meg ismerkedtem egy csávóval. Teljesen be voltam indulva meg minden. Fel hívott magához. Ott smárolgattunk ő meg ujjazott. Idáig semmi baj nem volt. Valamiért az orált nem engedte. Már itt is csodálkoztam. Kérte h forduljak az oldalamra az ágyon. Fel vette az óvszert addig. Már azzal is szerencsétlenkedett de kérte h ne nézzem. Mondom hát ok. Erre látom h valamit csinál a puncimnál. Nem tudtam mi ez. Azt hittem ujjaz vagy valami. Erre csak annyit látok nagyban löki nekem, de közben semmit se éreztem belőle. Ráadásul nem vagyok tág egyáltalán. A legtöbb férfi még szűknek is mondott. El kapott a nevetőgörcs magamban de igyekeztem nem mutatni h ne alázzam meg. Szinte semmit nem éreztem belőle, de mondta h ezaz baba, imád engem. El is ment gumiba vagy fél perc utàn.😂😂😂😭😭😭 Aztàn mondta h igazából szűz volt. Amivel még oké nem is lett volna gond ha bevallja. De konkrétan ott fényezte magát h szerinte mennyire jó volt. Plusz még megláttam a farkát is. Hát majdnem spagetti tészta vékony volt szegénykémnek. Nagy komoran haza ballagtam. Majd még keresett párszor a csávó de le tiltottam inkább
2021. dec. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy kapcsolatom volt 16 évesen, az úgy 2 évvel ezelőttig nyomot hagyott bennem.


Egyidősek voltunk, és hát első kapcsolat, vele vesztettem el. A csaj valamiért elkattant néha és idegből bántani kezdett bármikor, volt mikor szex közben is. Kutya pózban semmit se éreztem belőle, pedig átlag méret van nekem, csak misszionárius és lovaglóban. Nem mellesleg elég "hal" szaga volt lent, pedig volt dokinál és semmit nem találtak. Emiatt meg a bantás miatt 2-3 évig azt hittem vagy meleg lettem vagy aszex, azóta voltam pszicholgusnál és addig eljutottunk, hogy már erős kötődés után érzek szexuális vonzódást a nők iránt, de ha nem kötődöm le is vetkőzhet előttem kb nem érdekel, sőt undorodok akkor lehet bármilyen jó csaj.

2021. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!