Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legkiábrándítóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkiábrándítóbb dolog amivel eddig találkoztál?

Figyelt kérdés
Én a legkiábrándítóbbat nem mesélném el, mert az nagyon sokaknál kiverné a biztosítékot annyira beteg dolog, mielőtt valaki visszakérdezne, hogy nekem mi volt. (F)
2020. jún. 7. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Te kezdted. Szóval kezd te... :D
2020. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármit csináltam nem állt fel a fiú farka.Ez nagyon kiábrándító volt.19L
2020. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csokifoltos bugyi. Pedig mennyire kész voltam tőle :D
2020. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

#2

Az, hogy nem áll fel, lehet az is hogy más oka van. Ez nem olyan, hogy Nő + izgatás = feláll.

Függ azért más tényezőtől is, hogy nem áll fel. Ilyen volt velem is, de a párom megértette és annyit mondott, akkor majd holnap, kacsintott majd adott egy puszit és összebújva aludtunk.


Így kell lereagálni. :)

2020. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

"Az, hogy nem áll fel, lehet az is hogy más oka van. Ez nem olyan, hogy Nő + izgatás = feláll."

Attól alakul ez ki a lányoknál, hogy nagyon adva van alájuk a ló, hogy ők szépek, mindent megkapnak, övék a világ, minden pasit megkaphatnak, stb. Aztán nagy pofon, mikor kiderül, hogy mégsem úgy megy minden.

2020. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelenség, ápolatlanság - ez a legkiábrándítóbb.
2020. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Kitalálom, leszarta egy csaj a farkadat nem?
2020. jún. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
kiábrándító, ha egy csaj nem tud szopni, használja a fogát, a nyelvét eldugja valahová...
2020. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!