Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, lanyok, milyen volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, lanyok, milyen volt a legkiabranditobb szexualis egyutletetek ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy barátnőm, nagyon belekényelmesedett a kapcsolatba. Nem akart az ágyban semmit nyújtani és összevesztünk. Utána próbált teperni, hogy visszanyerjen, szóval nekiállt a dolgoknak, de nekem semmi kedvem nem volt hozzá. Már sírt meg minden, de inkább fel sem álltam.

Volt egy olyan is, amikor végre megtörtént pár randi után a csajjal... és csak feküdt, mint egy deszka.

2021. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Nincs nagy farkam, kb 15 centi is 4 vastag.

Betettem, aztán nedvesnek nedves volt, de kb harangoztam benne.

Nem volt jó a szex többet le se feküdtem vele.

2021. dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Volt egy pár. Leginkább az volt a gond, hogy a pasi önző volt, automatikusan gumi nélkül akarta betenni, nem volt semmi előjáték, elsült 3 másodperc alatt, nagyon kicsi farka volt. Mind ugyanolyan kiábrándító és megalázó volt. Mai napig nehéz visszagondolni ezekre.
2021. dec. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ilyen nekem is volt hogy a csajnal ott ert veget a kenyeztetes hogy levetkozott. Talan meg a bugyit meg a melltartot is nekem kellett levegyem rola a szexhez.

Lattam rola kepet azota hat mar nem hivnam agyba....

Egy jo 15-20kilo felment Ra. Akkor se volt mar sovany de nem szeretem a csont es bor lanyokat annak is megvan a hatara.

2021. dec. 19. 00:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb 30 másodperc után elélvezett a pasi és ennyi volt.
2021. dec. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Egy társaságba jártunk egy hapsival, egészen egymásra voltunk hangolódva. Sokszor meghívott magához, jól összemelegedtünk. Egy alkalommal csinibe vágtam magam, cicik ki, szexi fehérnemű fel, illat, smink, minden ami kell. Úgy gondoltam, bármi lesz is, aznap megdugatom magam vele becsülettel.

Éppen főzött, mikor odaértem hozzá. Dumáltunk a konyhájában, rendkívül kihívó voltam verbálisan is, és látványilag is. Vette is a lapot. Két kavargatás között odalépett hozzám és vadul lesmárolt.

Miután végzett a főzéssel, nekinyomott a falnak és csak csókolt, és csókolt. Szép lassan félrehúzta a bugyimat, ellentmondást nem tűrően belémhatolt az ujjaival, ekkor már csak úgy tocsogtam. Kaptam az alkalmon és én is aktivizáltam a kis kezemet a nadrágjában.

Iszonyúan begerjedtem.

Mondta, hogy elnézést kér pár percre, mindjárt visszajön. Felment az emeletre, én addig leültem a kanapéra, abszolút “elöntött” puncival, zakatoló szívvel, és vártam. Majd vártam. És még mindig vártam.

Eltelt jópár perc, így utánamentem. A pasi hason fekve durmolt az ágyán. Próbáltam felkelteni, de nem sikerült.

Pofonvágott a döbbenet. Fogtam a telefonját, videó módba állítottam, és ott mellette az ágyon nyüszítve önkielégültem, majd elhúztam haza

2021. dec. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez a 6-os igaz én megeszem a kalapom xD
2021. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Borzalmas volt. Igazából 2 csaj kapná megosztva az arany málna díjat.


Holnapra gyűjtök lelki erőt,h leírjam. Ha elfeledném, nyugodtan emlékeztessetek

2021. dec. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
#7 kezdheted is enni!
2021. dec. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Oké még azt elhiszem h a csávó felment aludni haha, de utána te miért videóztad le magad a csávó telefonjával önkielégítés közben?
2021. dec. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!