Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ezek közül a legkiábrándító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ezek közül a legkiábrándítóbb szerintetek egy lányon?

Figyelt kérdés

1. borotvált punci szőrös popsilyukkal

2. borotvált, szőrbenövéses, szőrtüszőgyulladásos punci

3. teljes dzsungel alul

4. bugyilehúzáskor látható "kondenzcsík"

5. bugyilehúzáskor látható rászáradt hüvelyváladék a bugyin

6. bugyilehúzáskor nem megfelelő időben történt tamponcsere miatt véres bugyi

7. aranyeres popsilyuk

8. egyéb, ird meg szerinted mi vagy milyen kínos szituációval találkoztál, mire figyeljünk mi, lányok.


2020. jún. 30. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Nekem mindegyik kiábrándító.
2020. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
én szeretem lenyalogatni a kondenzcsíkot, nem értem mi a bajod vele
2020. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyik sem kiábrándító számomra, mindenkivel megeshet ilyesmi. A szőrös puncit/popsit meg szeretem.
2020. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Mindneki alapvetően szőrős, csak valaki jobban. Szerintem ez full természetes nem akadnék ki.Komdezcsik mar lehet kiábrándítana, de vannak balesetek.Ha a bugyin friss ver van akkor az szerintem undorító kissé, de ha csak egy folt amit nem tud kimosni az nem para. Huvelyvaladek, ha nem fertőzés miatt van akkor oke teljesen. Az aranyér már kiakasztana.
2020. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Fehérfolyása minden nőnek van, az a bugyira rászáradt folyás kb 15-20 perc alatt kialakul.

A menzesz szintén nem befolyásolható testműködés, ezeknek a teljes nemlétét elvárni kb olyan mint ha tőled azt akarnák, hogy soha ne izzadj meg.

Nyilván mindenki fürdik de testi folyamatokat nem lehet lekapcsolni.


A sząros segg és bugyi gáz. Mindenkin

2020. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, valóban van fehérfolyásom nekem és más nőknek is, de azt tapasztalom, hogy mióta az étrendemet átalakítottam jelentősen csökkent a mennyisége. Nem a menzeszen van a hangsúly, hanem a nem megfelelő időben való tamponcserén. Én már 14 éve menstruálok, de nincs 2 ugyanolyan erősségű cikulsom, van mikor az adott méretű tampont 3 óránként elég cserélnem, van mikor 1,5-2 óra alatt megtelik. Ezért sokszor van, hogy inkább hamarabb kiveszem, hogy biztos ne hagyjon foltot a bugyimon.
2020. jún. 30. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Micsoda nagyszabású közvélemény kutatás.

Leginkább a kettes, mert olyan érzést vált ki mintha a megfelelési kényszer miatt szenvedne.

2020. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
NEkem az, ha sötét mint az éjszaka
2020. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értelmi képessegeket ne keverjétek a higiéniával, én mist az utóbbira vagyok kíváncsi. Főleg, mert az előbbi rendkívül szubjektív, máshol van a sötétség szintje egy szakmunkásnál és máshol egy kutatónál.
2020. jún. 30. 19:48
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
A testszőr nem higénia kérdése. Szőrösen is lehet valaki ápolt, tiszta.
2020. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!