Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem nem heteró egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem heteró egy olyan férfi aki prosztatamasszázst vagy fenék nyalást akar?

Figyelt kérdés
Hisz mennyire meleg hajlam már az... Nincs velük bajom. Ne értse félre senki csak ne mondja hogy heteró ha minimum bi.
2021. dec. 17. 12:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Csak szerinted. Nekem is sokkal jobb orgazmusom van ha bent van egy plug. Mégsem gondolok arra hogy egy nő tegye be nekem.

N

2021. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak szerinted :D
2022. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hetero vagyok, de szuper nagyot bírok élvezni ha szopás közben megujjaznak.

Viszont van olyan lány aki nem hajlandó csinálni.

2022. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze. A nők pedig, akik szeretik a kézzel kényeztetést, leszbikusok :)


Aki meg szereti a kutyapózt, az animofil.

2022. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom neked,hogy 33 évesen világ életemben a pun@it szerettem és szeretem is, a férfi-férfitól hánynom kell de mégis, 1-2 évente egy prosztata masszázs különleges élményt tud nyújtani.
2022. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is. Mi egy elég nyitott házaspár vagyunk, de csak egymás fele, egymás közt. Bizony az újdonság varázsa hozzánk is eljött. Én is szeretem a popó és a prosztata kényeztetést, és ettől még nem lettem se bi, se homo. Tovább megyek, van is egy uniszex vibrátorunk, amit előszeretettel alkalmazunk egymáson, egymásban. Sőt, szeretünk úgy csókolózni is, hogy a szájában ért a vég... De ezt csak növel, ezzel az egyel vagyok hajlandó, akit életem párjának választottam.
2022. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szájer! Hát te is itt vagy?
2022. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!