Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem nem heteró egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem heteró egy olyan férfi aki prosztatamasszázst vagy fenék nyalást akar?

Figyelt kérdés
Hisz mennyire meleg hajlam már az... Nincs velük bajom. Ne értse félre senki csak ne mondja hogy heteró ha minimum bi.
2021. dec. 17. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne meleg vagy bi, ha csak nőtől tartja izgatónak ezt, magyarázd már el
2021. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen, heteró. Prosztata elég érzékeny szerv és a végbélnyílás is sok idegvégződéssel van körülvéve.
2021. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ez alapján az a lány aki szereti ha a fenekét nyalják az leszbikus??
2021. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Akkor lesz valaki meleg ha csak és kizárólag a férfiakhoz vonzódik... Nem olyan nehéz ezt felfogni.
2021. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%

Kikérem magamnak, 100% heteró, keresztyén, és magyar vagyok.


Üdv,

Bódi Ábel, az Identitárius

2021. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Igen, csak szerinted. Aki melegnek hisz valakit, aki csak nőkkel szexel, az szimplán buta. Nem szégyen, csak kicsit próbálj utánaolvasni a dolgoknak és ne nagyon hangoztasd másoknak ezeket a gondolataid:)

N

2021. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem csak szerinted, mert rajtad kívül is vannak még olyan buta, ostoba, tudatlan, műveletlen emberek, akik ezt hiszik.

De a többség szerencsére értelmes, és tisztában van azzal, hogy 1) ha valaki valamit csinál ellenkező nemű emberrel (mindegy hogy mit), és csak ellenkező neművel, akkor az hetero (akkor is, ha a popsi is szerepet kap), 2) az ánusz erős erogén zóna mindkét nemnél, a prosztata pedig gyakorlatilag nemiszerv.

Nézd, egy dolog, hogy te buta vagy, tájékozatlan, prűd és némileg homofób, de mi volt a célod azzal, hogy mindezt még reklámozod is?

2021. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem mindegy mi, de sose csinálnám. Ezt nem kell magyarázni, egyszerűen kizárt, undorodom a gondolattól. Teszem hozzá volt (aktív) bi párom, még neki is tabu volt.
2021. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Az csak egy erogén zóna. Attól még, hogy manapság főleg a melegek "használják", egy hetero férfinek is ugyanúgy érzékeny ott.

Inkább nyitottság kérdése szerintem.

2021. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Minden sorodat imádtam :D :)

2021. dec. 17. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!