Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kivel tudjatok megbeszelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel tudjatok megbeszelni a szexualis kerdeseiteket, fantaziatokat ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 07:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Elég furcsa fantáziáim vannak, ezt általában barátnőmmel szoktam ki vesézni, senki mással. Mert neki is hasonlóak a vágyai.

18L

2021. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Az en párom is nyitott irányban de viszont ő nem őszinte és nem ugy reagál az én mesélésemre de viszont régebben volt egy lány barátom akivel annyi mindent megbeszéltünk őszintén csak sajnos elváltak utjaink de azt vettem észre lányok nyitottabbak erre a témára.

25f

2021. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
En itt szoktam😃 24f
2021. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

Az exemmel mertem minden fantáziámat oszintén. A mostan ibarátnom viszont elég visszafogott ilyen téren. Ő elég nehezen fogadná az én fantáziáimat :D Itt szoktam kibeszélni régebben az ilyen dolgaimat. Volt pár nagyon értelmes nő, akikkel lehetett az ilyenrol beszélni. Valahogy ok is hasonlo cipoben voltak. De mostanában valahogy lejjebb hagyott a dolog.

30F

2021. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

A páromnak nem "lételeme" a szex részletezése. Sajnos....

Barátoknak megvan a maguk élete, alig beszélünk.

Problémáim,vágyaim vannak,beszélgető partner ritkán itt.


50F

2021. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!