Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megy a missziónárius...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a missziónárius póz fiúként?

Figyelt kérdés

Miért nem megy ez a póz nekem, raktunk párnát a dereka alá, de elég sokat kellett magasitani,hogy jó legyen? Fiú vagyok és valahogy nem tudom betenni meg mozogni nem értem miért.Csináltuk már,ugy hogy asztalon feküdt a csaj, nagyon jól ment és azt élvezte a legjobban.

Még egy kérdés, mit csináljak,ha félek attól,hogy velem is foglalkozzon egy csaj.Van egy csaj akivel összejárnánk ha jól összejön, pár nap múlva jönne hozzám, de vele valamiért félek. Inkább én foglalkoznék vele, nem tudom miért nem tudom elengedni magam,hogy velem is foglalkozzon.



2021. dec. 12. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Először azt kéne tisztázzuk, hogy akarod, hogy foglalkozzon veled?

Mert én már több pasinál is láttam itt, hogy nekik a szexnek főleg az a része tetszik, amikor a nővel kell foglalkozni.

2021. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
1 ez elég fura engem pont fordítva érdekel
2021. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Sokak számára nehezebb fogadó szerepben lenni, mint adóban. Én is így vagyok ezzel. Kell pár alkalom mire tényleg el tudom engendi magam. Igazán más tippem nincs rá, minthogy szokni kell ezt a szituációt is. Tehát idővel jobb leszel benne.
2021. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
En sem tudok ugy helyezkedni hogy normalisan mozogni tudjak, mintha rövid lennék hozza, pedig 15 cm szoval nem ez a hiba, valami a technikaval van.
2021. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
kövér nővel szexelsz gondolom, akkor szokott ez gond lenni a misszionárius
2021. dec. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, sőt vékony nők. Sztem nem tudom elegge leengedni magam az agyra vagy nem tudom.
2021. dec. 17. 17:50
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Ekkora baromságot se hallottam mostanában, hogy nem tudod berakni a legősibb pózban:)
2021. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, kevered a dolgokat: a szexhez kapcsolodo munkara mondjak azt, hogy a "legosibb MESTERSEG", a misszionarius viszont a legalapabb / legelterjedtebb poz. A legosibb poz valoszinuleg a kutya poz volt.
2021. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neten van valami video ami esetleg bemutatja hogy hogyan fekudjek ra a lanyra vagy hasonlo?
2022. jan. 3. 18:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen csak bénák vagytok nem megfelelő a szög a magasság vagy te vagy a lány vagy mindketten rossz testhelyzetben vagytok :)
2022. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!