Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akt képek mennyire tudnak jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akt képek mennyire tudnak jól működni átlagos vagy kicsivel átlag alatt kinéző embereknél?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon ráálltam profi fotók másolására de mindig azt érzem, hogy óriási a különbség és sajna nem az én javamra.

Pl. az én vizes pólós képem a fasorban sincs az eredeti kigyúrt csávós mellett de fordított esetben ha mondjuk egy csaj csinálta volna ezt meg akkor már magától a képtől is tök lelkes tudnék lenni és nem hasonlítgatnám profi képekhez.

Te az ilyen képeket ahol az ötlet jó de a kivitelezés nem tökéletes használod vagy inkább törlöd őket?



2021. dec. 11. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen célból csinálod... ha ebből akarsz megélni akkor nem működik átlagos kinézettel. Ha idegeneknek akarod küldözgetni szintén nem fog működni (kivéve ha nő vagy, mert akkor mindegy hogy művészi vagy sem, úgysem azt fogják benne látni). Ha a párodnak készíted akkor működik.
2021. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
azért számoljunk hozzá azokhoz a "kigyúrt csávós" képekhez egy profi fotóst, profi megvilágítással, esetleg egy kis photoshoppal
2021. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fotózok, bár nem aktot, de vannak ismerőseim, akik igen, és sok mindent meséltek. Sok a privát felkérésük, akik a párjuknak szeretnének pl. egy akt naptárt. Ők nyilván nem modell alkatú és kinézetű lányok/srácok. Fotósként mondom, egy akt szépsége sokkal inkább múlik a fotós által választott megvilágításon, kompozíción, sejtelmességen, fényeken és utómunkán, mint a modell testi kinézetén. A jó aktnak nem is lényege a nemi szervek láttatása, sőt...
2021. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

azért ... egy szobrászatban, festészetben eltakarni se lehet, elvégre azért aktmodell.

de fotónál is fontos sztem, elvégre az emberi testet akarjuk megmutatni naturalisztikus módon. de akt esetében éppen ez a lényeg, szal én nem vagyok híve a sejtetésnek. fura is lenne sztem egy aktmodelltől, ha takargatná magát, mert ő szégyenlős pl :)

ezen kívül tényleg rengeteg múlik a fotóson, bár ennek ellentmond azért a modell milyensége. láttam már olyat, akit sztem lehetetlen lett volna "csúnyán" ábrázolni, az illető mintha aktra született volna.

2021. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!