Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmről (26 éves)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről (26 éves) megtudtam, hogy 81 pasival feküdt le. Ez nagyon sok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 10:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
Ha én köztük voltam, akkor oké. Ha nem, akkor kevés.
2021. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
94%

Bőven átlag feletti, de hogy sok vagy kevés azt egyedül te döntöd el barátom nem mi, nem a szomszéd Margó néni, sem a sarki zöldséges. A múlt érdekel vagy a jelen és a jövő? Érzel magadban annyi erőt hogy túl tegyél mind a 81 "elődödön" vagy sem? Ezek a kérdések azok amire neked kell saját magadnak választ adni.

Amúgy tényleg furi hogy tudja a pontos számot... 20-30-ig még nagyjából név szerint fel tudod sorolni, olyan 100-ig még ha számolgatsz is már csak +/- néhány fős becslést tudsz adni, 200 felett meg már azt sem, csak egy nagyságrendi számot tudsz mondani (s közben rájössz nincs is jelentősége hogy 200 vagy 500).

2021. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
77%

Én 26 évesen kb. 500 pasinál tartottam. Most 34 vagyok kb 1300 pasinál tartok.

34N

2021. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
47%
#33 a fix pasijaid hogy viselik? mert ezt vagy nem tudják eltűr4ni, vagy imádják. :D :D
2021. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
#33 na ez előtt a teljesítmény előtt meghajolok, nem semmi :)
2021. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom valami fullos csaj lehet.

Én örülnék neki, biztos tapasztalt már, meg kielte magát, kevesebb az esélye, hogy megcsal stb.

Lehet, hogy ez most nagyon zavaró neked haver, de hidd el, tuti, hogy jó lesz vele a szex, meg mindent bevalall.

Én cserélnék veled.

Az én csajomnak én vagyok a második, nagyon idegorlo a tanítása is, ravezetni a szexben dologra stb. Inkább gyűg számomra.

Neked ilyenert sem kell stresszelned szerintem.

Szóval próbáld lenyelni a dolgot, ne kattogj rajta, na agyald túl, inkább örülj neki és élvezd.

2021. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
94%
n mindig az ilyen csajokat kerestem akik nem félnek a faxtól, és nem finnyáskodnak, meg is élik!!!
2021. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
73%
Huh, akkor az én 35-öm nem is sok 😁
2021. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

#33, az 5-6 naponta egy pasi. Nem lehetsz valami igényes, aki jön, aki rád néz, az meg is baszhat. És hogyan tudtál ennyi helyen ismerkedni? Mert ha egy szórakozóhelyen összejött egy-két alkalmi, az még oké, de egy idő után már rólad nevezték el a diszkót? Vagy olyan foglalkozásod van, ami hozzásegít? Akkor is híred megy, és ez bonyodalmakhoz vezet. De rendben van, elhiszem.

Számomra inkább az a kérdés, hogyan végződtek ezek az egyhetes kapcsolatok? Senkivel se akartál ennél töbször lefeküdni? És ők is megelégedtek ennyivel? Valahogy ez olyan furcsa nekem. Egyetlenegy sem volt az ezerháromszázból, aki megfogott volna? Nem irigyellek.

2021. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!