Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmről (26 éves)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről (26 éves) megtudtam, hogy 81 pasival feküdt le. Ez nagyon sok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 10:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
16%

#7

Hogy tudná felsorolni, ha meg se kérdezte? Attól, hogy te csak hosszas ismerkedés után tudsz valakivel lefeküdni, remélem nekünk nem kell ilyennek lennünk.

2021. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
29%
Üdv a HIVesek között
2021. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
73%
Nem maradnék vele, de ez nem az én döntésem hanem a tiéd
2021. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
40%
Lányként könnyű. Próbáld meg fiúként össze hozni ezt!
2021. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem átlag feletti, legtöbb ember komoly kapacsolatot keres, főleg első kapcsolatra, 100 komoly kapcsolatot pedig nehéz elképzelni 4-6 év alatt. Te vagy vele, neked kell eldönteni ez számodra nagyon sok, vagy nem zavar. Mások véleménye alapján szeretnél dönteni, hogy vele maradj?
2021. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
21%
#11: nekem teljesen mindegy, hogy milyen vagy. Az számít, hogy nekem nem kell könnyüvérű partner. Tehát hozzád pl bottal sem érnék
2021. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
87%

Istenem mennyi nyomorék van itt..

Kérdező, kár volt itt véleményeket kérni. Aki 1 nőt is kínkeservesen szed össze, az persze hogy krvázni fog itt..

Mivel már együtt vagytok 2 éve, mindez semmit se számít, hiszen elvileg boldog vagy vele, minden rendben van. Megismerted a személyiségét, ami ha minden igaz megfogott és szereted őt. Most minek ezen problémàzni ennyi idő után? Feltéve ha nem arról van szó, hogy a kapcsolat elején hazudott a témában, az igazi szám pedig most derült ki. Nyilván ez nem elfogadható, de ha csak most beszéltetek róla először, akkor nem számít.

Azért remélem járt szűrésre rendszeresen. Én sokkal kevesebb partner esetén is elmentem többször. Ha nem volt még, akkor menjetek el együtt, tuti ami biztos. Utána mindenki megnyugodhat.

2021. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy eddig összesen, vagy egyszerre
2021. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
25%
Hogy vagy képes megcsókolni, miután egy negro a szájába tette?
2021. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
95%

nekem picit csak az furcsa, hogy tudja a pontos számot. Átlag embernél, 10 felett már kezdenek összemosódni az emlékek. Még nekem is csak egy marék kalandom volt, mielőtt megállapodtam, de pl egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy az egyik lánnyal végül lefeküdtem vagy sem a fesztiválon, mert összemosódnak más alkalmak emlékeivel.

Nekem nagyon az a tippem, hogy ha ő ennyire számolta, akkor ő erre gerjedt, a számokra, a nagy mennyiségre, hogy elmondhassa, hogy ő tegnap kettővel és jövő héten hárommal fogja csinálni.


Amúgy nagyon nagyon függ attól, hogy hogyan és milyen felállásban volt ez a 81 pasi. Volt egy időszaka, amikor egyszerűen tombolni akart és bárkivel, bárhol? Vagy olyan nő volt, akit nagyon könnyen lehetett bármikor megkapni, elég volt egy szál virágot vinni neki? Szerintem nem mindegy. Ha kiderült volna páromról, hogy a nagy szakítása után, amiben 6 évig volt és egy nagyon rossz-szex kapcsolat volt, hogy utána amikor nagyon sokat utazott és bulizni akart, mert a volt pasija sosem engedte, szóval ebben az időszakban végigment volna egy focicsapaton és semminek sem mondott volna nemet, én Full megértettem volna. Sőt, mesélt is nekem, hogy utazása során milyen pasik csapták neki a szelet, de nem mert lépni, mert még nem teljesen szakítottak, én megmondtam neki, hogy hülye volt, hogy nem használta ki és nem tombolt.


De ami nagyon fontos, és amit már mások is említettek. Ha a lány ennyire tapasztalt és mégis 2 évig teljesen hűséges hozzád és veled akar maradni, akkor neked egyáltalán nem kell félned és büszke lehetsz magadra, hogy jobb vagy ezek szerint az ágyban mint a többi.

2021. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!