Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez elegendő ok egy szakításra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elegendő ok egy szakításra, ha korábban nem történt még semmi hasonló?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a barátnőm egy házibuliban, ahová én sajnos nem tudtam elmenni. Az egyik haverom is ott volt és szemtanúja volt annak, hogy amíg mindenki a nappaliban ivott/táncolt, a barátnőm elég közel került egy sráchoz a konyhában. Amit látott: a srác ölében, vele szemben ült a barátnőm és úgy dörgölőztek egymáshoz, a srác csókolgatta és harapdálta barátnőm nyakát, ő közben pedig többször felnyögött és sóhajtozott. A srác megfogta a mellét, a barátnőm erre azt mondta, hogy " ezt nem szabad, ne csináld", de ezen kívül nem ellenkezett és szépen el is kezdte markolászni a srác a mellét. A gáz az, hogy haverom szerint a barátnőm is eléggé hevesen dörgölőzött a srác farkához. A srác le akarta smárolni, egy szájrapuszi el is csattant, de csók nem volt. Ekkor a haverom közbeszólt, hogy "látom, jól elvagytok." Ekkor eszméltek, hogy valaki végignézte őket, a barátnőm visított egyet, felállt és elrohant. A srác kérdőre vonta a haveromat, hogy miért kell más dolgába beleszólni, mikor ilyen jól elvannak. Ezek után elvileg nem volt köztük semmi. Ti szakítanátok emiatt? Sajnos a barátnőm nem beszélt nekem erről, bár ma úgy alapból nem sokat beszéltünk. 19 éves lányról beszélünk egyébként.

2021. dec. 4. 17:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán megbocsájtható de azért eléggè elvolt barátnőd mással
2021. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl bíztató a jövőtökre nézve. Ha nagyon szereted a lányt próbáld meg megbeszélni vele, ha nem annyira izgat, akkor te is nézelődj a piacon :D
2021. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, ha egy lánnyal kapcsolatban vagyok, akkor ez nálam nem fér bele. Én sem flörtölök senkivel tőle is elvárom.
2021. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Engem is nagyon zavar a sztori... viszont nagyon szeretem és amúgy nagyon jól megvagyunk minden téren, legalábbis azt hittem eddig
2021. dec. 4. 17:16
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

És a csaj mit mondott amikor kérdőre vontad?


Amúgy ha nincs ott a haverod akkor egy darabig még ellenáll, de tutira megkúrta volna a másik.

Van ilyen csaj, kicsit jobban kell rá figyelni mert a rámenősebbek meg fogják dugni.

2021. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért így ismeretlenül nem mondanám hogy tutira megkúrta volna még aznap, de előbb utóbb ez a lány szerintem is félrelép.
2021. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én kidobnám

Ha nem lett volna ott a haverod simán megdugja a pasi

2021. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Keresgélj tovább nyugodtan, hamarosan más farka lesz benne az tuti.
2021. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
nincs baj ezzel, ha nyitott vagy a nyitott kapcsolatra. máskülönben.. édes hármas meg stb. de ha monogám kapcsolatról álmodozol. akkor az megmarad annak. mit teszel?
2021. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Eddig lehet hogy jól megvoltatok...

Szerinted mi zárja ki, hogy ez megismétlődjön?

2021. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!