Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez elegendő ok egy szakításra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elegendő ok egy szakításra, ha korábban nem történt még semmi hasonló?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a barátnőm egy házibuliban, ahová én sajnos nem tudtam elmenni. Az egyik haverom is ott volt és szemtanúja volt annak, hogy amíg mindenki a nappaliban ivott/táncolt, a barátnőm elég közel került egy sráchoz a konyhában. Amit látott: a srác ölében, vele szemben ült a barátnőm és úgy dörgölőztek egymáshoz, a srác csókolgatta és harapdálta barátnőm nyakát, ő közben pedig többször felnyögött és sóhajtozott. A srác megfogta a mellét, a barátnőm erre azt mondta, hogy " ezt nem szabad, ne csináld", de ezen kívül nem ellenkezett és szépen el is kezdte markolászni a srác a mellét. A gáz az, hogy haverom szerint a barátnőm is eléggé hevesen dörgölőzött a srác farkához. A srác le akarta smárolni, egy szájrapuszi el is csattant, de csók nem volt. Ekkor a haverom közbeszólt, hogy "látom, jól elvagytok." Ekkor eszméltek, hogy valaki végignézte őket, a barátnőm visított egyet, felállt és elrohant. A srác kérdőre vonta a haveromat, hogy miért kell más dolgába beleszólni, mikor ilyen jól elvannak. Ezek után elvileg nem volt köztük semmi. Ti szakítanátok emiatt? Sajnos a barátnőm nem beszélt nekem erről, bár ma úgy alapból nem sokat beszéltünk. 19 éves lányról beszélünk egyébként.

2021. dec. 4. 17:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#9 vagyok "akkor az megmarad annak" már mint álomnak így értettem
2021. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Pontosítás után sem értjük 11-es :D
2021. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az lett volna a minimum, hogy ha már megtudtad, leül veled beszélni. Erre még ő az aki el van tűnve?:D jópofa. Semmi bocsánatkérés meg magyarázkodás? Ez a csaj kuka. Sajnálom, de eleve elő se szabadott volna fordulnia ilyen szituációnak, amibe ő belement. Hiába nem volt szex, attól még ez megcsalás. Hát ne is haragudj de ha szeretek valakit akkor nem dörgölődzök más farkához meg hagyom hogy felizgasson. Ilyen nincs. Felesleges abba kapaszkodni, hogy jaj hát szex nem volt. Kit érdekel? Már ennyinek se szabadott volna történnie. Pont. Szerintem nagyon gyorsan tedd ki a szűrét és próbálj meg továbblépni még ha nehéz is. Később úgyis csak megbántott volna mégjobban.

N

2021. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#11 vagyok. a csaj úgy is megcsalja. de ha benne van a nyitott kapcsolatban. akkor jól szórakozhat. de ha monogámiát akar akkor jobb ha kidobja. remélem így már érthető
2021. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14# így érthető. Kérdező csak szexre járj össze a csajjal, közben meg keress egy normálisat, majd dobd.
2021. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Sajnos bennem is ez motoszkál, hogy meddig mentek volna el, ha nincs ott valaki, aki lebuktassa őket...
2021. dec. 4. 18:17
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez a lány már többször is megcsalt téged szerintem.
2021. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hogy ma már minden lány egy krva
2021. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ez is megcsalas, csak azert nem volt tobb mert a haverod kozbeszolt.
2021. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egyébként honnan tudod hogy soha nem történt még ilyen?


Beszélgess el vele erről normálisan, utána dönts.

2021. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!