Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért igénylek ennyire sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igénylek ennyire sok szexet? 21N

Figyelt kérdés
Szóval, szinte minden nap kell nekem legalább 1 élvezés, de legjobb esetbe is 2 napot bírok ki. Viszont, ha megkapom, már 1 órával később megint kész lennék egy menetre. Ez mitől van? Ki tudok elégülni, csak nagyon hamar újra keletkezik vágyam, vagy igényem, és szinte minden fel tud izgatni, ezért nem tudom a figyelmem se elterelni. De nem gondolom magam függőnek, csak iszonyatosan zavar, hogy ennyire igénylem. Szóval az lenne a kérdés, hogy miért kell nekem ennyire a szex?

2021. dec. 4. 00:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
9 nem is feleségnek kéne egy ilyen nő báttya. 1-2 menet kötöttség nélkül aztán csókolom. :)
2021. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
42 vagyok, én is igénylem elég sűrűn. Nincs ebben semmi különös.
2021. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
62%

Hát nagyon kár,hogy én nem találok ugyanilyen,de 50-körüli teltebb nőt,inkább csak tartós alkalmira!!!


40/F

2021. dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
72%
23 nem csoda, hogy nem találsz, szerinted ki akar kapcarongy lenni?
2021. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
72%
24,ez csak a te gondolkodásmódod,hogy "kapcarongy",hidd el nagyon sokan gondolkodnak,s éreznek másképp!!!
2021. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon! van akinek kisebb, van akinek nagyobb a libidója. nekem is 13 évesen berobbantak a hormonok, akkor napi 8-10 szex igényem volt, úgy 18 éves koromig, aztán picit csökkent évek alatt.most 40-es férfiként még napi 1-2 amire erős késztetésem van, most már könyebb olyan nőt találni aki bírja a napi 1-2 jó hosszú,és minőségi szexet . nekem huszonévesen szinte csak a szintén nagy libidójú nökkel volt tartós komoly kapcsolatom.akkor még napi négy szexre legalább igényem volt, volt hogy több is összejött. egy átlag nőnek sok volt a napi sok óra szex, hiába élvezték, hosszú távon fizikailag sokszor kimerültek. átlag feletti libidójú nőket a szintén magas libidójú pasik akik igazán tudnak értékelni, és kellő menyiségben, és minőségben kielégíteni hosszú távon. persze ez kölcsönösen mindkét összeillő félnek jó, ha szexuálisan összeillenek, az már egy jó kapcsolatnak erős alap. például az ellentétünk az aszexuálisok, akik egyáltalán nem akarnak szexelni,mert egyáltalán nem is kívánják a szexet, nekik szintén szexmentes aszexuális partner az ideális. megfelelő partnerrel nem fognak zavarni vágyaid, hiszen neki is ugyanolyan vágyai vannak.
2021. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
29%
Ennél idegesítőbb nincs is! A mostani csajom is ilyen telhetetlen. Előtte is volt pár...
2021. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
27es küld el hozzám a csajod :D engem nem idegesítenek a nimfó csajok :D sőt ellenkezőleg. mi jobb a szexnél, amire érdemesebb a szabadídőt eltölteni?
2021. dec. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Bár a barátnőm lenne ilyen.
2021. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
21 évesen normális. Nekem is volt ilyen nőm, egy idő után már én mondtam, hogy lassítsunk kicsit, mert neki bárhol és bármikor volt hozzá kedve. Jó időszak volt, de elmúlt. 7-8 év múlva már te sem fogsz ennyit kívánni, 40-en túl meg már a havi egy is elég lesz.
2021. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!