Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért igénylek ennyire sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igénylek ennyire sok szexet? 21N

Figyelt kérdés
Szóval, szinte minden nap kell nekem legalább 1 élvezés, de legjobb esetbe is 2 napot bírok ki. Viszont, ha megkapom, már 1 órával később megint kész lennék egy menetre. Ez mitől van? Ki tudok elégülni, csak nagyon hamar újra keletkezik vágyam, vagy igényem, és szinte minden fel tud izgatni, ezért nem tudom a figyelmem se elterelni. De nem gondolom magam függőnek, csak iszonyatosan zavar, hogy ennyire igénylem. Szóval az lenne a kérdés, hogy miért kell nekem ennyire a szex?

2021. dec. 4. 00:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%
Egyem meg.
2021. dec. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

Cuki vagy.


40F

2021. dec. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%
Saját példámból mondom, hogy persze, lehet, hogy amúgy is magasabb a libidód, mint az átlagnak, de lehetséges, hogy a párkapcsolatot, szeretetet pótolod vele, és ha ezek lennének, nem lennèl ennyire kiéhezve. Attól még magas lenne, de nem ennyire. Plusz még akár a hormonok is bezavarhatnak. Ha több a férfihormonod, az is okozhatja. Tőlem ezt orvos kérdezte nemrég.
2021. dec. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%

Én 30+ Nő vagyok és nekem is kell a nap 1vagy több élvezés.

Ha szexelek is hamar kívánom hogy újra bennem legyen a partner. A mostani páromtól nem kapom meg azt a mennyiséget és minőségét ami kielégíteni. Ez is lehet a baj.

Gondolom magasabb a libidóm. Vagy ezzel kompenzálok valamit. Nem tudom. De legszívesebben egész nap szexelnék.

2021. dec. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%
Én férfi vagyok nekem napi 2-3 kell 3 napig bírom max, de akkor már ki vagyok készülve, leginkább akkor rossz amikor olyan helyzetben vagyok, hogy nem tudom megoldani. Olyan párt kell keresni akinek hasonlóak az igényei, még én is keresem 🤣
2021. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem rossz az ilyen csaj, oké vannak idegesítő pillanatai amikor szó szerint könyörög a dugásért pedig neked eleged van mindenből és aludnál már. Vagy hazakíséred, de még a bejárati ajtó előtt a lépcsőházban le akar még szopni pedig az ajtó mögött vacsorázik apu-anyu.


Aztán ha eltelik 10 év és már sehol nincs ez a csaj, akkor hiányozni fog, és visszamenőleg mókásan gondolsz ezekre is. ;)

2021. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
#14 nem kompenzálsz semmit, hanem egyszerűen te ilyen vagy, más meg másmilyen. Olyan ez mint a sport. Van aki lábrázást kap ha lift nélkül kell felmennie a másodikra, másnak meg hiányérzete van ha nem tud heti 2x futni mert egyszerűen imádja csinálni. Ahogy egy futni szerető embernek sem lesz ideális társa aki egész nap a kanapén döglik TV-zve, úgy neked is rengeteg kompromisszum aki nem képes lépést tartani.
2021. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

#14 Ezer oka lehet, attól kezdve hogy egyszerűen megszoktad ezt a mennyiséget, a kompenzációs problémákig, bár ők nem az élvezést hiányolják, hanem magát az aktust..


De az a lényeg hogy az a legnagyobb probléma hogy ezen agyaltok hogy mitől van ahelyett hogy élveznétek amikor csak lehet, amig nem kóros a mennyiség. :)

2021. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Talán mert nem volt olyan párod, aki más dolgok szépségébe is bevezetne, nem csak a szexbe.
2021. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Oldfire ***** válasza:
Miért nem találkozom ilyen nővel? Szerencsés ember a párod.
2021. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!