Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az önkielégítés kiválthatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önkielégítés kiválthatja a szexet? Nincs erőm, kedvem és pénzem egy párkapcsolathoz. A szexet azonban igénylem. Szerintetek egálban vannak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 11:53
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:
47%
Nem,de jobb híján...
2017. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Önki. is egy szex forma ,csak egyedül csinálod .A végeredmény ugyan az,csak az oda vezető út másként történik .
2017. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Nálam nem váltja ki.

Persze, mindkettő végén a csúcsra jutsz, de nőként mondom, hogy attól nincs jobb érzés, amikor egy igazi hús vér intim testrész bennem jár, azt önkielégítés során nem lehet semmivel helyettesíteni, illetve imádon az orális szexet, és sajna azt magamnak nem tudom megadni.

Szóval arra jó, hogy legalább eljussak a csúcsra, de nem elégít ki teljesen, mintha szexelnék.

2017. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Nálam sem váltja ki. Elélvezni magamban is el tudok, de az egészen más érzés, ha közben simogatnak, ölelnek, megcsókolnak, becézgetik a melleimet, érezhetem a férfi erejét, gyengédségét, érzem ahogy szorosan tart miközben orgazmus után remegek. Aztán hozzábujhatok az aktus után.

Persze ha nincs kedved az egészhez, akkor elég az neked.

2017. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Az a plusz érzelmi töltet sincs meg, így határozottan nincs egálban... Gondolom még szűz vagy, ha nem éreztél ilyet.
2017. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Erre találták fel a szex kapcsolatot! :-) Van, hogy egész jól működik.
2017. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Melyik nemhez tartozol?
2017. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Férfi. Nekünk könnyebb, bár leszopni nem tudjuk magunkat. Szóval vannak hiányosságok azért ebben a nemben is :)


A szexkapcsolat hogy működik? A szex lényege számomra az a néhány perc, amíg elmegyek. Azt pedig én is ki tudom váltani és nem kell hosszan, költségesen udvarolni. Bocs, nem akarok senkit sem megbántani, de szeretek a lényegre törni.

2017. jan. 29. 13:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az önkielégítés nem váltja ki a szexet. Ha a testi részét nézzük, már eleve az orgazmusod mélysége és hossza sem lesz olyan, mint amikor a szerelmeddel vagy.

Aztán a lelki, érzelmi része az meg nincs is, amikor magadnak csinálod. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy aki maszturbál, annak nem sokkal jobb, mint aki nem csinálja. Sokan rákényszerülnek, ahogy én is. Nekem az a rossz a masztiban, hogy miután kicsaptam, ott állok egyedül és nem tudtam megajándékozni valakit magammal. Ez számomra szörnyű érzés. Szerintem a szexet közösen jó megélni, ezért gondolom, hogy nincs egálban a szeretkezés és az önkielégítés.

2017. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A szexkapcsolatban nem kell sem udvarolni, sem költeni a másikra. Kivéve, ha nincs hol csinálni és mondjuk hotelszobát kell bérelni.:)

A szexkapcsolatnak pont az a lényege, hogy közös megegyezéssel csak a szexről sem, semmi érzelem. Együtt vagytok, élvezitek, amíg tart.

Nem tartoztok elszámolással a másik felé, amikor kedvetek van hozzá, keresitek a másikat.

De ez csak is annak való, aki képes erre, mert nem mindenki van vele így. Van akinek nem megy érzelmek nélkül.

2017. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!