Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmincas pasik, lefeküdnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas pasik, lefeküdnétek egy ötven feletti, nálatok kb. húsz évvel idősebb nővel, ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés
Mi szólna mellette és mi ellene?
2021. nov. 29. 11:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
31%

nem értem ezeket: ha fiatalos, ha jól tarja magát stb. Egy 50 éves nő bőre már nem lesz olyan, mint egy fiatalé. Az alakja lehet jó, de a bőr kollagénszintje ilyen korra már erősen csökken. Legjobban a hónalj résznél figyelhető meg, ami undorító lesz.

Az érem másik oldala, hogy a kapuzárási pánik miatt még a heréidet is kiszívják belőled. Mindent megtesznek, mert örülnek, hogy egy fiatal kan lerendezi őket.

2021. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
86%

" Egy 50 éves nő bőre már nem lesz olyan, mint egy fiatalé. Az alakja lehet jó, de a bőr kollagénszintje ilyen korra már erősen csökken. Legjobban a hónalj résznél figyelhető meg, ami undorító lesz."

nem mindenkinek. elképesztő különbségek tudnak lenni ötvenes és ötvenes között (azon túl, hogy az átlag valóban ráncosodó és lestrapált). van egy-két ötvenes, aki bőrének az állapotát nem hiszed el, ha nem a saját szemeddel látod. ehhez persze nem árt egészségesen élni, a napozást pedig kerülni.

2021. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
53%
22es nyilván van ilyen, de egy 20 éves szintjét nem éri el. Mindig nézd a hónalját.
2021. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
96%

Én lefeküdnék többször is, jó lenne ilyen kapcsolat, de sajnos nincs.

Mikor "huszon..." voltam sokkal könnyebb volt.

Az okot pedig sokan leírták: Tapasztaltság, odafigyelés.

2021. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Én 40-es pasi vagyok,de simán,sőt,inkább egy,vagy több 50-es,esetleges 60-es teltebb nővel!!!


Bár találnék ilyet tartós alkalmira...


40/F

2021. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
88%

Igen,ha bejön. Mellette:tapasztalat.

Ellene: -

2021. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Mrcock ***** válasza:
100%
33 vagyok és voltam már 50+ os hölggyel! Isteni!!! Szép alak, tudja hogy mit akar… lehet vele értelmesen beszélgetni ..😊
2021. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok férfi. Jöhet privi
2021. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, ha egy hölgyet érdekelne diszkrét kapcsolat alkalmi találkákkal, írjon.
2021. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
35 voltam,a nő 60.Most 46 vagyok.Valóban nagy különbségek vannak azonos korú nők teste között.Voltam 30 éves nővel is,lógtak a mellei,a comjba seprűvénás volt.Arcra viszont nagyon szép volt.Amíg nem vetkőzik le egy nő,nem tudhatod mi van a ruha alatt.nem volt olyan jó,mint az idősebbel.Még 60 éves nők között is van nagyon szép testű.
2021. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!