Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják azt a haverjaim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a haverjaim, hogy 14 centis pénisz az kicsi, mikor valójában a nőknek elég?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 01:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%

Szintén 14 cöntis nekem is. Van négy gyermekem két házasságból. Nagyjából 40 partnerem volt eddig. Panasz soha nem volt rám, a szex jó volt! (volt alkalmam többesben is, 2,5 évig két nővel éltem együtt, egyszer még 5 nővel egyedüli férfiként is volt szerencsém)

Ki nem tojja le azokat, akik szerint kicsi!?

A nőknek nem csak a méret a lényeg! Legyél nagybetűs férfi, úriember, mégis kissé macsó, határozott, de az EGO-d ne legyen több, mint az eszed, és képes légy odafigyelni a partnerre, igényeire, vágyaira.

Mellesleg, az ismerkedés ruhában történik! A nőket nem a farokmérettel lehet meghódítani!

50F

2021. nov. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez a farok méret téma olyan, hogy ha nagy van és egyébként személyiségileg, külsőre is bejössz a csajnak, akkor ad egy ilyen úha pluszt ránézésre. A nők között vannak olyanok, akikre olykor rájön ez a "most jó lenne úgy keményen érezni, az se baj, ha kicsit fáj" perverzió és akkor ahhoz nyilván a nagy jobb.


Az esetek nagy részében viszont a farok méretnek nincs óriási jelentősége, mert a nők hüvelyének külső része az érzékenyebb, nem a belső. Kb. a külső 3-5cm, vagy még annyi sem.


Miért mondják a haverjaid, hogy nem elég? Ezt tőlük kéne megkérdezni.

2021. nov. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem azt mondják, hogy nem elég. Csak kicsinek mondták. Mert azt hiszik, hogy az a menő, akinek nagy van. Szerintem nem lesz senki sem menő egy olyan dologtól, amiről nem ő tehet. Én nem vagyok emiatt komplexusos mert nem tartom kicsinek. Szerintem átlagos.
2021. nov. 29. 02:13
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem tudják, hogy ha valami nem nagy, az nem azt jelenti, hogy kicsi. Nem ismerik a középutat. 😂
2021. nov. 29. 02:14
 15/28 anonim ***** válasza:
Biztos a fiúkat szeretik és nekik az kicsi.:)
2021. nov. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Barbell Deadlift ***** válasza:
Na most, a 14 centi az átlag méret. Ebből két dolog következik, vagy a barátaidnak van átlagon felüli mérete, vagy hazudnak. Egyébként szerintem nincs akkora jelentősége, ha jó vagy, a 14 centi is jó, ha nem tudsz vele bánni, 24 is lehet, de minek...
2021. nov. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonymousreview60 ***** válasza:

Kérdező! A kérdésed mutatja, hogy ha komplexusod nincs is, bizonytalanságod az van.

A haverjaid 99%, hogy hazudnak a méretüket illetően. És bármilyen nehéz is, de hagyd figyelmen kívül, amit mondanak! Ha 2-szer annyi nővel leszel mint ők, és azok a csajok a szakítás után sem utálkozva beszélnek rólad, hidd el, ezeket a srácokat rágni fogja az irígység.

1/100000-nél kisebb a valószínűsége, hogy 4 spanodból 3-nak 17 cm vagy nagyobb. A méreted egy kicsivel az átlag felett van.

2021. nov. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Barbell Deadlift ***** válasza:

anonymousreview60


Na igen, a statisztikába nem akartam belemenni, de tényleg nincs arra túl sok esély, hogy pont minden haverja öklömnyi lőccsel rendelkezzen.

2021. nov. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ismét egy farok méret téma. Eddig csak olvastam de már sok. Felháborító hogy sajnos sok nő is mindig azon van hogy jó nagy legyen. Ezáltal a pasik főleg it a GYK-n olyan számokat állítanak amit maguk sem hisznek el. 🤣🤣🤣 A nők nagy része ha már kap egy kB 14 centis akkor már jajgat vagy folyamatosan csúszik feljebb a pasi alatt.

38F

2021. nov. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ne a haveroddal old meg a szexet.
2021. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!