Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Milyen érzéseket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen érzéseket vált ki belőletek, hogyha észre veszitek hogy egy rendes, igényes, de számotokra szexuálisan nem kifejezetten vonzó srácnak bejöttök?

Figyelt kérdés

Nem egy koszos szatírra gondolok, és nem azért látszik a dolog mert szemérmetlenül megbámul, hanem mert rosszul leplezi…


Ha az illető nem full idegen, hanem osztály/csoporttárs, vagy munkatárs, akkor ez milyen érzelmeket vált ki belőletek?


Számotokra az egy kellemetlen jelenség?



2021. nov. 28. 12:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

30: Hát nem tudom. Ezek amiket felsoroltál szerintem csak eltérések, mássá tesznek minket egymástól. Ezeken túl szerintem ember és ember annyira nem is különbözik. Ennyi erővel példálozhatnék azzal is, hogy mind oxigént szívunk (levegőt), de nem teszem... (Az állatok többsége is...) De túl alapértelmezett példa lenne...

De mindegy is, én mostanában inkább a hasonlóságokra fókuszálok. A különbségeink helyett...

Persze az is lehet, hogy ugyan abba a távcsőbe nézünk bele, csak az ellentétes oldalról, vagy tök mást...

Mindenki szeretetere vágyik, az semmi? A szeretet is semmi?

Hát szerintem a minden.

Az állatok is vágyják, de az embertől mégis a pusztítást kapják, mi magunk is...

Nem is kell túl messzi menni... Mik zajlanak a munkahelyeken...

Értem, szóval az érdeklődési körödön kívül esik. Még hogy nincs befolyása? :D Remélem csak viccelsz. :D

De nem is tartanálak fel tovább, nem tartóztatlak az életedben. További minden szépet és jót! :)

2021. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

#31

Hol írtam olyat, hogy a szeretet semmi? Arra írtam, hogy semmi, mint hasonlóság ember és ember között, hiszen elmondhatatlanul alapvető.


A te életedet befolyásolja az elmélet? Ugye, hogy nem. ;)

2021. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

32: Én nem mondtam, hogy te mondtad. Én csak kérdeztem, hogy szerinted... ?


De szerintem még úgy sem semmi, hisz ez egy alapvető közös ami összekapcsol minket, egymással.

De te különbségekben beszéltél, nem hasonlóságokban.


Jó kérdés, ha helyes az elmélet, márpedig szerintem helyes. Akkor elég más szintre helyezi (helyezte) az Életem, mint alapokat...

Persze nem tudom megmondani mi lenne nélküle, mert szerintem nem vagyok nélküle, így elképzelésem sincs, hogy hogy lennék nélküle...


Maga az elmélet inkább megértéseket adott a világgal, magammal kapcsoltban. A dolgok működésével, az emberekkel kapcsolatban...


És még megannyi minden, amiről még csak nem is tudok... De szerencse, hogy a dolgok a nem tudás ellenére is működnek. :D

2021. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!