Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Milyen érzéseket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen érzéseket vált ki belőletek, hogyha észre veszitek hogy egy rendes, igényes, de számotokra szexuálisan nem kifejezetten vonzó srácnak bejöttök?

Figyelt kérdés

Nem egy koszos szatírra gondolok, és nem azért látszik a dolog mert szemérmetlenül megbámul, hanem mert rosszul leplezi…


Ha az illető nem full idegen, hanem osztály/csoporttárs, vagy munkatárs, akkor ez milyen érzelmeket vált ki belőletek?


Számotokra az egy kellemetlen jelenség?



2021. nov. 28. 12:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#20

Ez az. Lehet (sőt, valószínűleg), hogy önzőn hangzik, de egyetlen életem van, a saját igényeimet kell elsődlegesnek tekintenem, és ha ezek között ott van, hogy XY számomra egy nem szimpatikus ember, akkor nem fogom keresni a társaságát, hiszen ott van azoké, akikkel szeretek együtt lenni.

2021. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
21: Biztos, hogy csak egy életünk van? Biztos, hogy nincs időnk mindenre is? Hány ember nincs már az életedben, akinek régen időt adtál? És nem történt semmi rossz, csak már eltávolodtatok... Hányszor mondták meg neked, hogy kivel dolgozz együtt... Mit, mennyit érnek azok az úgynevezett érdekeid? De ha meg is kapod, mindent is úgy történt, ahogy valaha is szeretted volna... Te nem fogsz meghalni? Nem enyészik el veled együtt minden is amit felépítettél? Talán túl sokan is tekintik a saját igényeiket elsődlegesnek, és nem is marad senki, akire másodlagosként tekintenénk... Mert már nem is tekintünk másokra... Gondolom ez is befolyásolja, hogy hol tart jelenleg a világ... Persze, az ultimate megoldásokat és sem ismerem, lehet hogy én sem tudom jól alkalmazni... Én is csak teszem, amit tudok... A többi amit írtál, az természetes. :)
2021. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#22

Szólj, ha rájöttél hogyan van élet a halál után, nem bánnám, ha lenne folytatása a mostaninak. ;) Őszintén nem tudom, hogy mit szeretnél ezzel a filozofálással mondani, de jó kis flashback volt az egyetemi filozófia órákra.

2021. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

23: Biztosat nem állíthatok. De szerintem inkább igen, mint sem hogy nem. Sőt szerintem inkább szinte biztos igen, mint sem hogy nem. De szerintem ezt mindenkinek magának kell rendeznie a fejében, és majd mindenki magának szabja meg. Szerintem túl fura ez a világ, ahhoz, hogy ne legyen igaz. Amúgy ha eljő a vég, és elémtólják az új szerződést azt mondom alaposan át kell olvasni. Ki tudja, egyáltalán megéri e ide visszajönni. Az eddigi életem alapján elég vegyes érzelmek, tapasztalatok vannak bennem. Persze még pereg a film, szóval előre nem ítélkezem, és sok múlik rajtam, hogy hogyan írom a továbbiakat. Talán jobb helyre is lehet kerülni, talán mások is visszajöttek, csak a szó szoros értelmében nem ismerünk egymásra. Vagy igen is nagyon is egymásra ismerünk, és ebből is tudhatod, hogy kivel akarsz foglalkozni, kivel meg nagyon nem... Kérdések, kérdések...

Mondani semmit nem szeretnék vele. De mondjuk az is egy érdekes kérdés, hogy Te mit veszel ki belőle. :) Csak beszélgetünk.

2021. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

#24

Szerintem viszont ez az egyetlen életünk van, és épp ezért érdemes olyan emberek társaságban töltenünk, akiket szeretünk és akik fontosak számunkra. Ha valakit nem kedvelek, akkor nem fogok várni rá,hiszen olyan helyen se dolgoznék, amit gyűlölök.

2021. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
25: Akkor ez a Te életedre ez igaz. Ezek a te szabályaid... (+ befolyásolás, mások ráhatása) De az én életemre, kicsit sem releváns. De ettől függetlenül természetesen el tudom fogadni veled kapcsolatban.
2021. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

#26

Nyilván, hiszen ahány ember, annyi élet, nem nagyon lehet általános következtetést levonni.

2021. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

27: De, lehet. A nagy számok törvénye működik, és a kivételek is csak erősítik a szabályt. Persze olyan is van, hogy a kivételek, csak kivételek.

Nem is vagyunk annyira egyediek, mint azt állítják, állítjuk... Most mi különböztet meg minket egymástól? Az hogy mit dolgozunk? Vagy hogy mennyi pénz van a bankszámlánkon? Vagy hogy férfi vagy nő? Valamilyen szinten, a saját szintjén mindenki szeretetre vágyik... Meg a kezelés módja...

Hallottál már a hologram elméletről?

2021. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Engem felidegesített, amikor kezdtem érezni, hogy egy egyetemi haverom talán belém habarodott. El is hívott egyszer, de hárítottam, mert éreztem hogy ő nem barátkozni akar, nem mondta hogy randi, csak elhívott.

Végig csak barátkozni akartam vele, én semmit nem érzek iránta. Nyilván nem tehet róla, de én se arról, hogy ő nem tetszik nekem.

Nem tudom viszont, hogy miért bosszantott fel konkrétan, hogy bejövök neki, ignorálhattam is volna. Jelenleg nekem tetszik valaki, akinek én kétlem, hogy tetszem, ilyenek történnek.

2021. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#28

Mivel semmit se tudok rólad, nem tudom, hogy mi különböztet meg minket egymástól, de pár tipp: belső vonások, külső vonások, érdeklődések, hobbik, munkák, végzettségek, ambíciók, életstílus, hozzáértésünk különböző területekhez, megítélésünk, tervek, vágyak, ízléseink, gondolkodásunk, különböző helyzetben lévő reakciónk.


Az, hogy mindenki szeretetre vágyik, az semmi. Az állatok is vágynak kötődésre, ez közel minden élőlény számára ösztönös dolog.


Hallottam róla, de sose érdekeltek az ilyesmik, hiszen akár igaz, akár nem nincs befolyása arra, hogyan élem az életemet.

2021. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!