Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ha egy lánynak kifejez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha egy lánynak kifejezetten szép arca van, az szexuálisan vonzóbbá teszi őt? Vagy egy csinos, dögös test az izgatóbb általában?

Figyelt kérdés
Mert pl nekem egy szép arctól és egy érzéki tekintettől hamarabb feláll, mint egy jó mell/popsi kombótól. Azzal tele van a net, viszont amikor egy csaj "úgy" néz, attól teljesen kész vagyok!
2017. szept. 11. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a test fontosabb nekik, az arc kevésbé, de azért ne legyen bányarém :D
2017. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van akinek csak a test számít. Szerintem az arc is fontos. Az adja meg a karaktert,az nélkül semmi a test
2017. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy gazdag legyen. :D
2017. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, legyen neki akármilyen fitness-wellness teste, de ha olyan a képe mint egy lóé, annál szerintem nincs lankasztóbb dolog...
2017. szept. 11. 21:24
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja és persze nem a Rubint Rékára gondolok ilyenkor :D
2017. szept. 11. 21:26
 6/18 anonim ***** válasza:
egy nagyon bájos arc nekem is izgató tud lenni, de csak megfelelő tekintettel!
2017. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem a jó test fontosabb, mint a szép arc. :D
2017. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk a testen, bizonyos határok között azért lehet valamelyest javítani, sporttal, táplálkozással stb, de az arc az eléggé egy veleszületett sajátosság! :D
2017. szept. 11. 21:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Szép arcom van, testem műtött. Senkinek sem kellek.
2017. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szép test fontosabb a pasiknak.
2017. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!