Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ha egy lánynak kifejez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha egy lánynak kifejezetten szép arca van, az szexuálisan vonzóbbá teszi őt? Vagy egy csinos, dögös test az izgatóbb általában?

Figyelt kérdés
Mert pl nekem egy szép arctól és egy érzéki tekintettől hamarabb feláll, mint egy jó mell/popsi kombótól. Azzal tele van a net, viszont amikor egy csaj "úgy" néz, attól teljesen kész vagyok!
2017. szept. 11. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Engem érdekel az agya is, de úgylátom ezzel egyedül vagyok...
2017. szept. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Mansour ***** válasza:
Kérdező, teljesen igazad van! A szép arc fontosabb. Mondjuk az sem egyértelmű, hogy milyen a jó test. Tudom, persze, van egy ilyen általános kép, de azért ebben is vannak egyéni ízlésbeli különbségek. Meg bizonyos esetekben nagyon is izgató tud lenni az átlagos szépségideáltól eléggé eltérő test is.
2017. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled!


38F

2017. szept. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A testalkat sokkalta fontosabb a pasiknak. Tapasztalatból mondom, mert nekem nagyon jó alakom van, de az arcom inkább átlagosan szép, mégis bármilyen pasit megkaphatok. Ez még a jó testű-kimondottan csúnya arcú nő ismerőseimre is igaz, nekik sincs soha gondjuk a pasizással. Ellenben, ha valaki nem vékony, formás, annak hiába szép az arca, messze nem kompenzálja a dolgot...
2017. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Mansour ***** válasza:
59%
Akkor maradjunk annyiban, hogy az igényes pasiknak a szép arc fontosabb. ;-)
2017. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szép arc elsőre nagyon izgató. Aztán hosszú távon lehet, hogy a szép test fontosabbá válik.
2017. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag mindegy, mert úgyis csak megnézek minden nőt és ebben ki is merül a dolog. Elméletileg a szép arc a fontosabb talán. Ha nem jön be az arc, akkor már nem is veszem különösebben szemügyre az alakját.
2018. dec. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Mansour ***** válasza:
100%

"Ha nem jön be az arc, akkor már nem is veszem különösebben szemügyre az alakját."

Így van. Vagy ha az alakja tűnik fel, akkor is csak addig tart az alakjában való gyönyörködés, amíg nem szembesülök az arcával. Ha az arca nem tetszik, akkor szinte teljesen elveszti a szép alak a vonzerejét.

2018. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!