Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni sehogyan szex közben?

Figyelt kérdés

Voltam már több pasival is.

A nyalást nem élvezem. Vagy nem csinálták vagy nem volt élvezetes. A mostani párom egyszer csinálta de nem tudtam elélvezni pedig volt amikor jó érzés volt. Sokáig csinálta és inkább eljátszották hogy jó mert volt már mikor szólt érte hogy sok idő amíg kinlodni kell velem.

Eddig nem is emlékszem volt e olyan párom akivel lett volna előjáték. Egy kis csókolózás esetleg kis ujjazás de mind egyből berakta. A szexet élvezem nagyon de nem tudok elmenni mert ugye mind hamarabb élvez. Sőt volt amelyik azt mondta ugyan annyi időm volt nekem is az orgazmust a.

Így sajnos kimaradok a jóból. Inkább eljátszom az orgazmust ők meg büszkék. Csak hogy ne húztam az időt és ne kelljen velem szenvedni annyit.A mostani párommal is ez a helyzet. Vele volt olyan is hogy fájt amikor berakta de nem érdekelte mert az milyen izgató. Egyszer jó lenne átélni egy olyan szexet amikor már annyira beindított a pasi hogy alig várom hogy betegség. Vágyom arra hogy csókolgasson szeressen simogasson a férfi.

Szóval marad a maszti. Így sikerül .

Egyszer vajon átéltem az orgazmust?


2021. nov. 27. 07:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10 és honnan tudom hogy ő olyan pasi lesz aki odafigyel rám szex közben?

A mostani párom is úgy adta elő magát hogy mennyire odafigyel mennyire szereti a szexet stb. Aztán pár alkalom után már nem is érdekelte a próbálkozás sem hogy nekem jó legyen. Pedig én odaadó vagyok és élvezem is legalább is élvezné M ha lenne mit.

2021. nov. 27. 08:43
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
#11 Vegso soron probalhatsz elozetesen ra kovetkeztetni, milyen szereto, de biztosan csak akkor tudod meg, amikor lefekszel vele. Lehet a szexrol beszelni is akar elotte is. Nyilvan mindenki azt mondja, hogy figyelmes az agyban, meg fontos neki a partner elvezete. De van, aki ezt oszinten is gondolja. Elmondhatod neki, hogy mar csak olyan ferfiakkal vagy hajlando randizni, akik be is bizonyitjak, hogy jo szeretok. Sok ferfi lusta (en is 😄), de ha adsz neki egy lehetoseget, hogy megmutassa, jobb, mint a tobbi, azt sokan kihivasnak fogjak fel, es ezzel mindketten nyertek.
2021. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

Tudod ki szexelne így én biztos nem. Az évek alatt már kiismertem a testem, pontosan tudom hogyan és mit kell ingerelni, milyen pózokban tudok elélvezni stb. Ugye ehhez kellett egy olyan férfi aki nem csak belém akar maszturbálni, hanem aktívan részt vett a "kísérletezésben". A szex adok-kapok alapon kéne működjön.


Nem is tudnám odaadóan kényeztetni azt a férfit akinek a szex annyi hogy gyorsan ujjaz-bedug-élvez. És akkor még legyek odaadó hogy neki minél nagyobb legyen az orgazmusa? Nekem meg 0? Ez kizárt. Lusta, öntelt, önző, ostoba férfiakkal szexeltél ezek szerint. Kár elvesztegetni az idődet rájuk. Én zéro toleranciát alkalmaznék már a helyedben. Szépen alaposan kinyal,szex közben is irányítanék ha szükséges, hogyan jó nekem, aztán ha korán elélvez, aktus után is lehet serénykedni. Amennyiben ez nem pálya akkor viszlát.

2021. nov. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18%

Milyen furcsa az élet,Kedves kérdező Hölgy!

Ugyanis én pont ilyen pasi vagyok,ilyen szeretgetős,csókolgatós,simogatós,ölelkezős szeretkezésre vágyom,s ezt is adom!

De sajnos,akivel most együtt élek nő,erre nem vágyik,úgy is fogalmazhatnék,hogy nála nincs rá igény!!!

Tehát jelen pillanatban az van,hogy Te ott vágysz erre,én meg itt...


De ha esetleg úgy érzed,s van kedved,írj rám privibe nyugodtan,s legalább beszélgetünk...


40/F

2021. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Azt kihagytam,hogy én hiába vagyok,s mindig is ilyen voltam,hogy bármeddig tart,a partnerem elélveztetése a legelső,aztán valamikor a sajátom,jelen pillanatban a partnerem nem kívánja velem a sexet,meg igazából semmit sem!
2021. nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Föltetted a kérdést, hogy miért nem tudsz elélvezni sehogyan sem. Majd a kifejtésben gyakorlatilag meg is válaszoltad.

Nem is értem, egyáltalán miért írtad ki a kérdést. Tök egyértelmű, hogy csapnivaló pasijaid voltak eddig, és most is az van. Te meg minden alkalommal erősíted őket abban, hogyan kell szar szeretőnek lenni. Gratulálok.

2021. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
27%
Korod?
2021. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Értem én, hogy mi a problémád, meg is értelek. De hogy minden pasiddal ez volt, és akkor is még véletlenül sem te vagy a hibás, hanem mindig a pasik bénák, és te tökéletes vagy... Ráadásul a válaszokban is ebben erősítenek meg. Ezért vannak a mai csajok ennyire elszállva maguktól, mert kapják a lovat maguk alá, hogy mindenben tökéletesek, csak a pasik bénák...
2021. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18. Ki mondta hogy tökéletes vagyok? Egyáltalán nem állítottam ezt.
2021. nov. 27. 16:08
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#18

Mert az marha nagy elvárás, hogy a faszi ne csak asaját farkát tartsa szem előtt. Nemmellesleg kicsit tájékozódj,mert az "erősebbik nem" számos tagja annyit ért a szexhez,mint egy gyufásdoboz.

2021. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!