Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, komolyan? Miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, komolyan? Miért?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egy nő ír egy kérdést, teljesen midnegy miről, ti ráírtok, majd rögtön az első mondatban (na jó, valaki képes kivárni az 5. mondatig) "szexuális aktusra invitáljátok" az embert (általában az idéző jeles invitálást rendkívül alpári módon kivitelezve).

Ennyire nem vágjátok, hogy a nők rohadtul nem így működnek?

Vagy csak élvezitek hogy az oldalon szép lassan minden nő letilt titeket?

Vagy mi az oka? Könyörgöm, valaki magyarázza már el nekem, mert nem értem...



2021. nov. 25. 22:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudom gyerekek de nálam rengetegen vannak letiltva már nem tudnám számszerűsíteni annyian. De még mindig előbukkan olykor egy díszpéldány. Én nem tudom hogy ezek újra regisztrálnak vagy ennyi sötét van itt. Durva.
2021. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
87%
Én soha nem írok rá senkire + ha rámírnak nem válaszolok 😄 Így mindkét eset el van kerülve.
2021. nov. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 THX84 ***** válasza:
100%

Csak feltételezem kérdező, hogy most is kaptál egy rakás levelet.

Hogy miért van ez? Mert anonim. Még a bunkó szövegükhöz nem társul arc, vagy hang, addig nagyképűek.

2021. nov. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!