Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, komolyan? Miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, komolyan? Miért?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egy nő ír egy kérdést, teljesen midnegy miről, ti ráírtok, majd rögtön az első mondatban (na jó, valaki képes kivárni az 5. mondatig) "szexuális aktusra invitáljátok" az embert (általában az idéző jeles invitálást rendkívül alpári módon kivitelezve).

Ennyire nem vágjátok, hogy a nők rohadtul nem így működnek?

Vagy csak élvezitek hogy az oldalon szép lassan minden nő letilt titeket?

Vagy mi az oka? Könyörgöm, valaki magyarázza már el nekem, mert nem értem...



2021. nov. 25. 22:26
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
(Tisztelet az igen kevés kivételnek!!!)
2021. nov. 25. 22:27
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ezeknek fogalmuk sincs, hogy le fogjak tiltani oket:D es ha 20 no letiltja oket, akkor se ertik miert lol

Nalam rendszeres elofordul, hogy probalkoznak ilyen gyaszos vagy bunko stilusban, majd megirom szepen hogy nem, erre kva/ anyad/ rbanc vagy/ ugyse kellenel stb valaszok jonnek. Tehat gondolom tenyleg meglepodnek es duhosek lesznek az elutasitastol:D elkepeszto milyen sok buta ember van itt. Mar ijeszto..

2021. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Vannak itt nők???
2021. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Most nem azért, de aki kicsit is ért a nőkhöz, tudja, hogy nem így kell kezdeményezni náluk. Mit várnak az ilyen emberek? Hogy a nők nyomnak egy szaltót és a farkukon landolnak majd?
2021. nov. 25. 22:33
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Sok a megkeseredett aki életében nem nyúlt még nőhöz, és úgy gondolja hogy ez az egyetlen esélye ha nyomul, különben le se szarják. Különben tiltsátok csak nyugodtan ezeket, legalább maradnak a normálisabbak, akik tudják hogy a legtöbb nőhöz nem ilyen módon vezet az út:D
2021. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Ez a kérdés napi szinten felmerül. Az oldalnak kellene tennie ellene!

Be lehessen állitani, hogy nem akarok privatot kapni.

Amíg ez nem történik meg, kiírhatod ezt minden nap!

2021. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező ez most komolyan ilyen nagy baj?

Email, postaláda tele kéretlen reklámmal. Ugyanez megy tvben,radioban, youtubon.

Az is ennyire zavar?

2021. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
93%
Szerintem van róla fogalmuk, hogy tiltást kapnak, de azért bepróbálkoznak, hátha. Én soha nem értettem, hogyha rád írnak, hogy mit tennének veled, alpárian kifejtve természetesen, attól nekik miért lesz jobb?:D
2021. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Engedd el.

Kár azon agyalni, hogy a gyk incel szűz fiúi mit miért tesznek.

Nyílván kezeltetni kéne őket.

Ezek mindenhol ott vannak, ahol névtelenül lehet gyalázkodni, nem lehet őket kiszűrni. A való életben nem mernék ezt megcsinálni, hat marad ez.


Én mulatok rajtuk, csokorba szedem és néga visszaolvasom, hogy jót kacagjak.

2021. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#7 igeny mindenhol a reklám folyik, de egyik reklám sem akarja csak úgy megdugni a nőket. Remélem érzed a különbséget...
2021. nov. 25. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!