Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak orális szexet akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak orális szexet akar a barátnőm? Miért nem viszonozza?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, szép, csinos, kedves aranyos, meg minden. De csak orális szexet engedi, vagy inkább követeli, viszont azt sem viszonozza.

Minden nap, van hogy többször is kívánja. Persze nem tudok nemet mondani, így is szuper, de azért vágyok arra, ha már több nem lehet, hogy legalább néha viszonozza.

Egyszer mondtam neki, hogy akkor én sem csinálom neki, ha ő sem nekem, erre azt válaszolta, hogy oké, akkor ne csináljam, majd talál más pasit.

Nem szeretném elveszíteni, mert nagyon tetszik és én imádom amikor a lábai között lehetek.

Szerintetek mi az oka hogy nem viszonozza? És hogyan lehetne rábírni, hogy mégis? Meddig tarthat ez így? Egyszer csak viszonozza, nem?


2021. nov. 25. 17:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ha kinyalod egyszer is, ha ő sosem szop le.
2021. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!