Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak orális szexet akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak orális szexet akar a barátnőm? Miért nem viszonozza?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, szép, csinos, kedves aranyos, meg minden. De csak orális szexet engedi, vagy inkább követeli, viszont azt sem viszonozza.

Minden nap, van hogy többször is kívánja. Persze nem tudok nemet mondani, így is szuper, de azért vágyok arra, ha már több nem lehet, hogy legalább néha viszonozza.

Egyszer mondtam neki, hogy akkor én sem csinálom neki, ha ő sem nekem, erre azt válaszolta, hogy oké, akkor ne csináljam, majd talál más pasit.

Nem szeretném elveszíteni, mert nagyon tetszik és én imádom amikor a lábai között lehetek.

Szerintetek mi az oka hogy nem viszonozza? És hogyan lehetne rábírni, hogy mégis? Meddig tarthat ez így? Egyszer csak viszonozza, nem?


2021. nov. 25. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
és meg se dughatod, vagy csak az orált nem viszonozza?
2021. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom ez valami teszt kérdés, hogy mi van akkor, ha nem egy nő írja ki ezt, hanem egy férfi.
2021. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeret téged, ha azt mondja hogy majd keres másik pasit. Nekem kihasználásnak tűnik ez, ha ennyit nem tesz meg érted.
2021. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Én még ilyen lánnyal, nővel nem találkoztam, aki nem viszontozta volna. Na jó, volt már olyan, hogy egyoldalú volt a dolog, de nem állandóan. Én azt gondolom, de majd a nők kiegészítenek engem, hogy ők is ugyan úgy szeretik kapni, mint adni. Ez a kölcsönösség varázsa adja meg azt, amire az ember vágyik.
2021. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Érdekes nőd van én szakítanék a helyedben
2021. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Azzal a lendülettel kellett volna kidobi hogy "akkor majd talál más pasit"

Te meg majd találsz egy normális lányt aki nem csak önműködő vibrátornak tart


29N

2021. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Kihasználja a rajongásodat. Jó hogy nem fog lecummantani, hisz a csillagokat lehoznád neki.

Nagyjából egy lúzernek tarthat. És az is lehetsz az írásod alapján

2021. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Legyen már önbecsülésed ember.

Én is szeretek nyalni, de ha azt mondja nekem egy csaj, hogy akkor keres majd mást, úgy kidobom, mint macskát szarni.

2021. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
2esnek igaza van ez kamu kérdés. Itt sokszor olvasni hogy az rendben van ha a csávó le van akár napi 2x cummantva de dugni már lusta, nyalni eszébe se jut. Sokak szerint ez egy korrekt szexuális élet. Hát nem egyik oldalról sem elfogadható. Mindegy hogy férfi/nő aki csak a saját igényeit nézi az alkalmatlan a szexuális életre, önző, éretlen és ki kell vágni a francba majd magával eljátszik.
2021. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h kamu a kérdés. Nekem volt egy csajom még fiatalon. Legjobb csaj volt a suliban. 3 hónapig csak nyaltam. Naponta többször is. Sose sz*pott. De végül én vettem el a szüzességét. Utána se vette be a szájába. Nem sokáig maradtam vele.
2021. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!