Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Amikor a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Amikor a párotok nyal titeket akkor ti is viszonozzátok 69-es pózban vagy csak később?

Figyelt kérdés

2017. jún. 9. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az alkalom hozza vagy a helyzet.

A szexben nincsenek szabalyok.

Peldaul fel evig en be se kaphattam neki, mert mint elso baratnoje engem nyalt ki elsonek. Es annyira imadta h alig akarta abbahagyni. Aztan megmutattam neki hol lakik az uristen :D

2017. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 69-bem az a lényege, hogy egyszerre történhet a két dolog. Ha csak az egyik fél csinálja, nálunk olyankor nincs 69, mert az nem a legkényelmesebb. Ha csak én csinálom, arra van sokkal jobb póz is és fordítva is.
2017. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

69 alapból izgató, de főleg maga a tudat és a szitu. Maga az érzés "annyira nem", de ha úgy nézzük fel lehet fogni hármas-szimulálásnak, hogy te elégítesz ki éppen valakit és veled is foglalkoznak, kicsit mint a hármasnál.

Őszintén nekem nem annyira jön be, tök szexi meg minden amit el tudsz képzelni, de maga az érzésre nem igazán tudsz koncentrálni. Ha rákoncentrálsz, akkor a párodra nem figyelsz, ha pedig teljesen a párodra figyelsz, akkor meg nem egészen érzed, hogy ő mit csinál.

De azért egy élmény.


Bár egy csajnak jó érzés úgy elsülni, hogy egy farok van a szájában, mármint ezt a tapasztalatot hallottam.

2017. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69-,et utálom. Inkább elsőnek leszopom utána nyahat
2017. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a 69et. Hol egyikünk kezd hol a másik :)
2017. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amikor exemmel csináltuk mindig ahogy a helyzet hozta, de általában ő szokta viszonozni nekem, amikor ő nyalt, majdnem minden esetben kimaradt az "én részem" de szerintem nem is várta el. Akkor szoktuk, amikor én szoptam őt.


De az előttem szólónak igaza van, szép, jó, meg izgató, de nehéz odafigyelni hogy neki is jó legyen, meg akkor én is élvezzem.

Az elején ódzkodtam tőle nagyon, most se a kedvencem, de ha úgy hozza a szitu nem mondok nemet☺

2017. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!