Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan vágyato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan vágyatok, hogy nyáron úgy öltözzetek, hogy kicsit kilátsszon valami a ruhából?

Figyelt kérdés
Gondolok olyasmire, hogy nagyon rövid szoknyát felvenni, ami alá nem vesztek bugyit, vagy melltartó nélküli felső, amiből akár ki is látszódhatna a bimbó, vagy hasonló huncutságok. :) Akár ha a pasitokkal mentek is. Vagy mondjuk a pasi megcsókol rajtatok valami intim részt, amikor mások nem látják, de mégis olyan helyen, ahol meg is láthatnák. Vagy erkélyen nagyon lenge ruhában maszti, amit akár meg is láthatnának mások, de mégsem látják meg. :)))

2021. nov. 25. 16:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alap dolgok :)
2021. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik, biztos vannak akik így csinálják. Barátnőmmel beszélgettünk erről de nem merte bevállalni :D
2021. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
97%
Persze
2021. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%
Miniszoknyát szeretem de bugyit már csak higiéniai okokból is mindig húzok. Melltartó nélkül van hogy kimegyek ha olyan a felső
2021. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
20%
Szoknya alá belestem lábfej tükörrel mozgólépcsőn. Nem volt bugyi a nő alatt. Csodálatos punci tárult elem. Másik, meg nagyon sok nő eliteli a lábfétist, mégis megannyi szexibbnel szexibb nyitott, mezítlábas magassarkúban, szandálban jár nyaranta, élénkre festett körmökkel, puha, ápolt talpakkal. szagoltam már alá buszon, villamoson így nőnek. Meg kismillió fotóm, videóm van szép talpakról. 🙂
2021. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%

ma 16:27

De életed meg nincs :D

2021. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
20%
#6: élhetsz ebben a hitben. Ugyanakkor valahányszor az életem mellett felnézek ide, állandóan a nevedbe botlok. Well, kinek nincs valójában élete? 🙃
2021. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%
Ha engem keresel jó hogy belém botlasz :D
2021. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
97%
Mivel kb nulla mellem van az alap helyzet az hogy nem hordok melltartót, így biztos volt már olyan helyzet is hogy valaki megláthatta a mellbimbómat. Voltam már bugyi nélkül is utcán, de azt kétlem hogy bárki észrevette volna.
2021. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
81%
Persze sokszor van, hogy egy szál bugyiban és melltartóban megyek ki... a strandra.
2021. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!