Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan vágyato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan vágyatok, hogy nyáron úgy öltözzetek, hogy kicsit kilátsszon valami a ruhából?

Figyelt kérdés
Gondolok olyasmire, hogy nagyon rövid szoknyát felvenni, ami alá nem vesztek bugyit, vagy melltartó nélküli felső, amiből akár ki is látszódhatna a bimbó, vagy hasonló huncutságok. :) Akár ha a pasitokkal mentek is. Vagy mondjuk a pasi megcsókol rajtatok valami intim részt, amikor mások nem látják, de mégis olyan helyen, ahol meg is láthatnák. Vagy erkélyen nagyon lenge ruhában maszti, amit akár meg is láthatnának mások, de mégsem látják meg. :)))

2021. nov. 25. 16:20
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
A cicimre, vagy a puncimra gondolsz?
2022. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Mind2re. 😊
2022. máj. 11. 02:07
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmmel amikor megyünk a Normafához csak bugyit vesz fel a higiénia miatt a melltartót nem

Ja és azért csinálja, hogy tetszen

Egy jó kis csaj és csinos és karcsú is

2022. máj. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Simán ez alap
2022. máj. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer véletlenül volt olyan,hogy (mivel széles a csípőm),egy olyan egybe szoknyát vettem fel,amit még sosem vettem fel. Nos,hiba volt,mert ez a ruha olyan,hogy 2 anyagból áll. Az alsó egy normál szövet,a felette levő külső pedig átlátszó. Nem éreztem és nem is vettem észre,hogy az alsó réteg felcsúszott és csak az átlátszó része maradt a popómon😅 És flangáltam a városban,haha

Azóta is rendszeresen járok úgy rucikkal,hogy felcsúsznak a csípőm miatt,úgyhogy jobban vigyázok már :)

2022. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Mindig úgy öltözök.

Eleget dolgoztam a testemért,nem fogom takargatni.

2022. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

36 $

🌹

Te néked jár a legjobb és a legnagyobb pont

Férfi sportos testalkatú létemre

2022. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

#37

Óó köszi.

Kocka has,mindig nyerő.

2022. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
75%

38 $

🌹

Igen is kocka+has.

Egyáltalán nem akarok hízelegni!

Inkább megyek sportolni!

(Például a Normafa alatt futok

🤫🤫🤫).

Mint a kocsmába iszogatni!

(Természetesen a baráti társaságban én is ott vagyok egy romkocsmában 🤫🤫🤫).

2022. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a melltartó nélküli dolog
2022. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!