Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb 300 emberről vettem le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 300 emberről vettem le a tiltást, miért van itt ennyi perverz kiéhezett állat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 16:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#6 Az üzeneteknél a letiltott részen lehet beállítani.

#7 Unatkozom.

#3,4,5 Jogos.

2021. nov. 21. 17:06
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
#11! Ha unatkozol akkor beszélgess, levelezzél akár itt is! Azért nem mindegyik bunkó! Lett már az itteni beszélgetésekből szex is, sőt házasság is!
2021. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha annyira zavarna, nem vetted volna le a tiltást. Nekem kb 7-800ember van tiltva és eszem ágában sincs feloldani egyet se, mert mindegyik rászolgált. Unalmasabb így az oldal? Igen. Zavar? Nem. Így is mindig betalálnak újak, sokaknak eleve több profilja van.

Ha te felildottad őket mert unatkozol, skkor az a rossz hírem van, hogy valójában élvezed ezt a fajta 'figyelmet' és zaklatást. Az okát meg majd te megfejted.

N

2021. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem minden ember perverz, ugyanakkor neked is van jogod, lehetőséged irányítani egy beszélgetést, tiltás nélkül is.

A konfliktusmegoldást lehet pl. gyakorolni itt, vagy a kommunikációt is.

2021. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Tiltsd megint őket.
2021. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mindenhol ennyi van, csak nem reklámozzák magukról. Mivel ez a szexualitás kategória, itt nyíltan lehet ilyenekről is beszélni.
2021. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem még megvan. 😀

Pedig nem hiszem hogy bántottalak volna.

2021. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Vannak ilyenek. Gyakorisok egy jó része. Mert nem kapnak nőt a való életben, is itt élvezkednek. Én nem irogatok senkinek, mivel való életben ismerekedek, és ez a normális, nem anonim embereket zaklatni

23F

Testépítő

2021. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
18. Azt elfelejtetted odaírni, hogy szuperdoktor, mindenkinél jobb.
2021. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19. Sose mondtam hogy mindenkinél jobb vagyok. Viszont fel kéne fogni, hogy azért mert az embernek van önbizalma attól még nem lesz nagyképű. Minden ember ki elért valamit az életben, sikeres abban amit szeret, ömbizalmat ad neki, mi egy nagyon jó dolog, mert ettől lesz boldog az ember,
2021. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!