Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terheség allat ill utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terheség allat ill utáni időszakban ki hogyan oldotta meg a hormunális ügyeket?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Vettem egy helyesírási szótárt,az elvonta a figyelmemet a "hormunális ügyekről".
2021. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz "hormunális ügy" alatt?
2021. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mit szeretnél kérdezni? Jelen formájában nem teljesen értem, mire célzol, pedig voltam terhes :D Milyen "hormunális" ügyre gondolsz?
2021. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemi életre gondoltam
2021. ápr. 16. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Most akkor arra vagy kíváncsi, hogy terhesség alatt, illetve szülés után kinek hogyan alakult a szexuális élete?


Bocs, de tudnál kicsit konkrétabban fogalmazni, mert úgy érzem már lassan barchobázunk.

2021. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen pontosan fogalmaztál 5 válaszóló
2021. ápr. 16. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Rendben, ebben az esetben én a nejemmel szerencsésnek mondhatom magam, mert végigszexeltük mind a két terhességet is, illetve amint a doki kiadta a zöld lámpát a gyermekágy után, az ágyig sem jutottunk el.


Ami speciális volt talán, hogy még az első terhesség elején volt egy erős orgazmusa a feleségemnek, amitől megijedt, hogy nehogy bajt okozzon. Innentől úgy döntött, hogy terhesen nem élvez el.

2021. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden pontosan ugyanolyan volt, mint előtte, terhesség alatt is ugyanúgy nyomtuk az ipart (kivéve a végén, amikor már nagy volt a hasam), és a gyermekágyi időszak után is visszatértünk minden probléma nélkül a normál kerékvágásba. Nem tudom, mit kéne ezen túlbonyolítani, amíg mindenkinek jó és nincs orvosi ellenjavallat, addig minden mehet ugyanúgy, mint előtte.

Hogy az üzenetedre is válaszoljak, szerintem nem a terhesség alatt kell elkezdeni újdonságokkal kísérletezni, ha meg ez a pár hónap elég lenne az ellaposodásra, akkor ott eleve kár gyereket vállalni, mert még ha havonta át is vesztek egy fejezetet a Káma Szútrából, az se tart ki életetek végéig.


#3 vagyok

2021. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!