Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb 300 emberről vettem le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 300 emberről vettem le a tiltást, miért van itt ennyi perverz kiéhezett állat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 16:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha levetted, akkor feloldottad. Jól tetted. Mindenki baxni akar. Szívesen.
2021. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Mert arctalanul könnyebben éli ki magát a sok lúzer pasi
2021. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Mert anonim az oldal és jobban kijön a butaság.

Nekem a másik profilomon rámírt valaki, akit évekkel ez előtt letiltottam. Normális volt. Kapott egy esélyt. Nem kellett volna.

Ne vedd le a tiltásokat soha!

2021. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Hát igazából ez jó kérdés, én főként a fétisesekkel találkozom össze, arra tudok gondolni, hogy sokan maguk is szégyenlik ezeket a dolgokat itt meg anonímben fel merik hozni bárkinek remélve, hogy partnerükre akadnak, aztán, ha a nem nincs mit veszteni ugye.
2021. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Mert egy csomó új profilt csinál, és folytatja ugyan azt a dumát meg képeket.
2021. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%

Ha tiltottad őket, akkor mégis hogyan engedted őket vissza?


A férfiak már csak ilyenek: szinte mindig a szex körül forognak a gondolataik. Elég ritka, ha nem. (Szerencsére ez utóbbira is van példa.)

2021. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Valahol nekik is kell lenni.

De miért vetted le a tiltásokat?

2021. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A pasik dolga inkább a kezdeményezés! Bár a mai világban már nem elítélendő a női kezdeményezés sem, de alapvetően ez az ő dolguk maradt! Kihasználják az itteni lehetőségeket is!

A perverzség pedig ízlés dolga, személy függő! Ami az egyiknek perverz az a másiknak természetes is lehet!

2021. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha levetted a tiltásokat akkor várod a további üzeneteket?
2021. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom azok még csak csak elmennek mert nem válaszolsz stb békén hagynak, de van itt egy akkora vadbarom, hogy hihetetlen, valami csávó vagy nemtom mi aki állítja magaról, hogy micsoda értelmiségi, de kb egy 5 éves szinten van aztán, ha nem tetszik valami, vagy nem akarsz eleget tenni a kéréseinek akkor elkezd bombázni üzenetekkel, hogy te kamu vagy jelenteni fog, meg hogy őt mennyire megsértetted, de van vagy 28 profilja mert mindig törlik, mert beleáll mindenkibe.
2021. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!