Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 éves vagyok. 105 kg és 169...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok. 105 kg és 169 cm. Nem találok párt, pedig kedves vagyok. Ma divat a plus size alkat, de valahogy nekem nem sikerül. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 20:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
34%

Persze, hogy van a kövér csajoknak pasija. Mindig is voltak vannak és lesznek akik a mangalicára buknak. Ahogy van aki szerti a rántottát.(pedig elég undi).

Ha a kisugarzás is rendben van akkor meg vègképp.

De lássukbe az emberi test nem 100+kilók cipelésére van kitalálva. Nekem van olyan rokonom akinek megmondta a doki: a maga 150cm je nem arra van ,hogy 90kilót cipeljen. Fogyjonle és elmullik a fájdalom....láscsodát így lett.

Persze ő 27 éves volt hanem 70.

2021. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
13%
Ez már nem plus size, hanem mangalica testalkat. Fogyj le, mert ez csak rosszabb lesz
2021. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Látom valakinél rendesen beakadt a mangalica szó.
2021. nov. 21. 16:26
 34/41 anonim ***** válasza:
78%
Én személyesen is ismerek olyan lógó mellű, hordóhasú férfit, aki rendszeresen tehenezi a nem fitneszversenyző alakú lányokat is.
2021. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a privát üzenetekben érkezett kedves szavakat!:)
2021. nov. 21. 17:31
 36/41 anonim válasza:
75%
Ne torodj ezzel a sok élettelennel.... :) biztosan csodálatos csajszi vagy, ne add fel! ❤ inkább találj később egy normális pasit, ne ilyeneket, mint egy két előttem válaszoló. Egy igazi férfi tisztel, és nem mond ilyeneket. Ha nem tetszesz neki, csak tovább megy. Különös, például az én párom se szereti a nagyszájú, ki ha nem én csajokat.. mégis ha a társaságba kerül egy ilyen, udvariasan viselkedik vele,mint akármelyik másik nővel, nem lehordja. Ez például egy jó példa volt erre. Ha pedig szingli lennék, nem állnék össze olyan csávóval, aki más csajokat szid, és beszólogat neki. Úgyhogy, előttem kommentelők: szedjétek össze magatokat, mert így sosem fog összejönni semmi. Tipikus rosszindulatú, magatokkal elégetlenkedő emberek vagytok. Pedig biztos, hogy bennetek is van valami érték. Inkább azt csillogtassátok, mert veletek így normális nő sosem fog leállni.
2021. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Kedves 36-os!

Köszönöm értékes üzenetedet! Példaértékű...

Minden jót!:)

2021. dec. 23. 12:02
 38/41 anonim ***** válasza:
65%
36 Nőként írom, úgy örülök annak amit írtál!!!! Valóban példaértékű. Bárcsak mindenki így látná!! Nagyon tetszik, hogy tovább látsz attól, hogy veled hogyan bánnak, mert ettől legfontosabb az, hogy hogyan viselkedik az illető másokkal. Olyanokkal, akiből nincs érdeke, vagy unszimpatikus neki, már csak azért is, mert idő kérdése és kijön a valódi jelleme, ha éppen megfárad a kapcsolat. És akkor lehet majd nézni, meg parasztozni a másikat... Amit ugye sokan nem látnak, hogy alapból rossz "jellem" mellett voltak, és még be is álltak a sorba esetleg gúnyolódni a másikon.... :( Remélem többen meg fogják fogadni a tanácsod!!! Szerencsés lehet a párod!!! :))
2021. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Még mindig érkeznek kedves,barátságos üzenetek privátban.

Nagyon köszönöm!:)

2022. jan. 14. 19:45
 40/41 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha jó popsis vagy és bögyös, nem lehet baj...
2022. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!