Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 éves vagyok. 105 kg és 169...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok. 105 kg és 169 cm. Nem találok párt, pedig kedves vagyok. Ma divat a plus size alkat, de valahogy nekem nem sikerül. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 20:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy divat. Ki mondta? Te nem duci vagy, hanem dagadt, mint egy mangalica.
2021. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
Ha nő vagy, hamar fogsz találni, ha nem vagy válogatós. Ha férfi vagy annál nehezebben.
2021. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
28%
Borzasztó a testalkatod. Vágóhíd szint, ha fogynál kb 40 kilót minden ok lenne, de így nem csodálom hogy nem tetszesz a nőknek
2021. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2021. nov. 20. 20:46
 5/41 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy bebeszéled magadnak, hogy a súlyod miatt van. Nem igaz.
2021. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
65%
A formás plus size lehet szexi, pl egy 170 centis, 90 kilós lány, ha eloszlik a súly. Te viszont nem duci vagy, hanem túlsúlyos, ez az igazság. Magadnak tennél jobbat, ha jó pár kilót leadnál, nem csak párkeresés miatt, hanem az egészséged miatt. És őszintén, ez nem is túl esztétikus.
2021. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
56%
Brutálisan elhízott vagy
2021. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy dagadt vagy és gyanítom, hogy elvárásaid sem alacsonyak.

Attól, hogy Victora's secret túlsúlyos nőkkel reklámozza magát, nem fog megváltozni az emberek ízlése.

2021. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
33%

A nőiesen telt az mindig is divatos volt, de a széthízott egészségtelenül kövér meg sosem. Bár biztos van aki így is rádkívánna, de gondolom neked meg nem kellenek.

Ámbátor ekkora túlsúlynál nem a pasizás miatt aggódnék, hanem az egészségemért. Most még csak lihegsz ha felmész gyalog a másodikra, de elég gyorsan el tud jönni az az idő amikor fájni kezdenek a térdeid, bokád, gallyra mennek az ízületeid, beüt a cukorbetegség, kardiológiai problémák miazmás.

2021. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
41%
Tudod kiknek szól a plus size hype, meg a szeresd magad ahogy vagy "mozgalom", divat? A kövér nőknek - nekik építi a márkát, nem a pasiknak. Attól hogy a hülyeséget tolják az arcodba (hogy tőlük vásárolj) a pasik elhanyagolható százalékának tetszenek a széthízott nők.
2021. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!