Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves srác vagyok. (Laci)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LACIKA1990 kérdése:

27 éves srác vagyok. (Laci) Sokadjára hangzik el, de miért nem találok egy átlagos, kedves lányt, aki nem azt kérdezi milyen kocsim van? (1500 LADA)

Figyelt kérdés

Viszont van egy nemsoká költözhető házam (igaz vidéken, falun), amit azért vettem édesapám segítségével (nem vagyunk pénzesek, csak segített a fiának), hogy a menyasszonyommal összeköltözhessek. Aki 2 hónapja 8 év után messengeren kidobott engem. Gondolhatjátok. Nem kicsit kivagyok.

Szóval eltértem kicsit, de sajnos a korosztályombeli lányok foglaltak, vagy már gyerekük is van a párjuktól, a fiatalabbak meg komolytalanok. Tudom, hogy fejben dől el minden, meg még ezen a "kidobáson" sem vagyok túl.

De ku..ázni, ahogy itt szokták fogalmazni, arra nincs szükségem. Így nem igazán vagyok szalonképes, pedig mondhatom, hogy jóképű, vékony (2 hónap mínusz 10 kiló, így most 88 kg), kicsit szerény, visszahúzódó srác vagyok.

Sajnos, ahogy írtam falun élek, és nem nagyon jönnek ki általában a lányok a Városból már. Mert a kisebb városokból már a nagyobb városokba pl. Szeged, Budapest, Kecskemétre mennek már.

Véleményekre lennék kíváncsi, hogy ilyen, vagy ehhez hasonló helyzetben volt-e már valaki? Csak kibeszélni ezt a dolgot. Mert teljesen tanácstalan vagyok most.

De most nagyon jó lenne mellettem egy lány, hogy ott legyen nekem. (És nem azért, amire itt gondolnak a legtöbben).

Nehéz barátnőt találni, mert a társkeresőn valóban igaz, hogy 10-ből kb. egy sem ír vissza. Pedig nem a Topmodelleket nézem, tisztában vagyok azért a helyzetemmel.


2018. márc. 11. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát rakj a fejedben rendet. Mert ha valakit 8 év után a Messengeren dobnak ki, az valami óriási parasztság. Annyival meg nem tisztelt, hogy eléd álljon, és elbeszélgessetek, és úgy zárja le. Szóval fel a fejjel. Azért a társkeresőt próbáls meg. Viszont ha ilyen görcsösen állsz hozzá, és keresed, nem is nagyon fog kerülni.
2018. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem semmilyen kocsim nincs. Amit meg fel tudok mutatni, az nem olyasmi, amit a korombeli nők értékelnének. Nem olyan nagy a te problémád. :)
2018. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"De most nagyon jó lenne mellettem egy lány, hogy ott legyen nekem."


Egy gyerek mondaná ugyanezt a játékáról kb.

Tök mindegy, hogy nem a szexre gondolsz, ez a megfogalmazás akkor is arról szól, hogy a másik (pl. érzelmi támaszként) a RENDELKEZÉSEDRE ÁLLJON.

2018. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Nem kicsit kivagyok" - Na itt a lényeg. Te még nem vagy kész egy új kapcsolatra, meg sem gyászoltad még az előzőt. Ami nem is csoda, ha így elbántak veled. De ne akarj barátnőt búfelejtőnek, mert amíg te még az exed miatt a padlón vagy, addig senkit nem fogsz jó színben látni. Nem az a baj, hogy nincsenek átlagos lányok akit nem a kocsid érdekel. Valószínű ha az orrod előtt állna egy ilyen lány akkor se vennéd észre a saját szomorúságodtól. Nem egy nő dolga, hogy felkaparjon, hanem neked kell összeszedned magad, és utána keresned egy új kapcsolatot, tiszta lappal.
2018. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hasznosak a hozzászólások. Az, hogy ott legyen mellettem egy lány furcsán jött ki, igaz. Igazából szerintem az exemre gondoltam, hogy jó lenne, ha ott lenne mellettem.

Kicsit eltértem a fő témától (barátnő keresés), csak rossz ez a helyzet, ami most van.

2018. márc. 11. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugi itt mindenkit lebasznak aki érzelmi támaszra vágyik. Holott minden ember arra vágyik végső soron.


Nem áltatlak rohadt nehéz dolgod lesz!

Én városban éltem mindig, most vidéken igaz nem MO, de pénzem is van stb mégis egyedül vagyok, én is kissé visszahúzódó vagyok, a nőknek pedig a magabiztos erőss férfi kell. Nem a pénzen, nem a kinézeten múlik a dolog. Jókor jó helyen a megfelelővel találkozni, ennyin múlik. Mozdulj ki, csinálj új dolgokat, olyasmiket amire mindig is vágytál, ne egy másik embertől várd hogy jobb lesz. Ha begubózol és arra vársz hogy a megfelelő nővel találkozz, csak még roszabb lesz. Próbáld élvezni az életet nő nélkül, énis így teszem és százszor jobb mint depizni!

2018. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt hittem a Lada menő.
2018. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Erről van egy ilyen vicc.

Komornyik kérdi a különgépen hazafelé a millárdostól h ment a randi uram ?

Válasz: rosszul mindenki azt kérdezte h milyen autóm van ?

Mikor mondtam h semmilyen, senki nem állt velem szóba.


Nem értem vennem kéne egy autót ?

2018. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész a soltvadkerti lada meetingre ott találhatnál ladás csajt,problem solved.
2018. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát valahogy majdcsak lesz. Az a baj, hogy nem szeretnék megválni a házamtól, mert annyit költöttem rá, meg annyit dolgoztam rajta eddig is, hogy szinte hihetetlen.

Most azért adjam el, mert esetleg nem jönne ide majd valamikor egy új barátnő?

2018. márc. 12. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!