Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 éves vagyok. 105 kg és 169...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok. 105 kg és 169 cm. Nem találok párt, pedig kedves vagyok. Ma divat a plus size alkat, de valahogy nekem nem sikerül. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 20:36
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
92%

Nem a súlyod miatt van.

Én 95 kg vagyok, 167cm, 30 éves.

Kék szemem van, fekete fenék alá érő hajam, nagy seggem, vastag lábaim, van hasam, nagy cicik, G kosaras.

16 éves koromban lett egy pasim 8 évig vootunk együtt.

2 évig nem volt párom, de szexpartnerek igen.

És most is kapcsolatban vagyok.

Nem a súlyod a gond.

2021. nov. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
74%

Ez a kedvenc kommentem: "Inkább az önbizalommal van baj, vagyis rosszul állsz a dolgokhoz."

XD A kb. 20 kommentből csak 1 normális érkezett, most az előttem lévő, a többi pedig egy 12 éves szintjén zsírdiszózott. XD De azért odabssza, hogy az önbizalommal van a baj. XD Bocsánat ez nem a 12-es kommentre van kiélezve, hanem ezekre a kritikán aluli felszínes megnyilvánulásokra.

Ha lehet kérni, írjatok már ilyen kérdések alá, kort nemet is. Nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy max 15.

2021. nov. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
76%

Több nőt ismerek, akik kifejezetten sportos alkatúak, 28-35 év közöttiek és nincs párjuk. Mondjuk mindegyiküknek volt már, de évek óta nincs.

Neked volt már?

2021. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
86%
ÉDES ISTENEM MENNYI KRETÊN TROLL VAN ITT!! A kérdésre válaszolva... Nem ezen múlik, sokkal inkább a kisugárzásodon. Ha pozitív, akkor minden esélyed megvan, rengeteg pasinak bejön ez az alkat. Magam is sportos alkatú vagyok, de a párom (most már feleségem) pedig hasonló, mint Te. És mi is ennyi idősen találtunk egymásra. Szóval fel a fejjel! Jobb híján próbáld ki a netes társkeresőket. (Sose hittem benne korábban, aztán mégis ott jöttünk össze... :D)
2021. nov. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
11%
50 kilót mindenképp adj le ha nő vagy!
2021. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
13%

lehet minker trollnak meg minden hülyének nevezni de 169cm-en 105kiló hogy oszlikel? Erről küldjön képet valaki.

Max:ha súly emelő akin mindehol van izom.


Az önbizalmával nincs baj,mert nem a fogyáshoz kért segitséget. És a beleéli magát a ps. hullámba.


Valoban dagadtozni nem szèp de akkor is nagyon durván túlsulyos vagy.

27 évesen nincsnek egészsegügyi problémáid, örülj neki, majd lesznek.

2021. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

23-as, volt már párom.

24-es, köszönöm!:)

Azért a többieknek is, még ha nem is túl tapintatosak.

2021. nov. 21. 12:17
 28/41 anonim ***** válasza:
27%
Akkor látod, nem a túlsúly az oka. De ahhoz, hogy meg lehessen mondani az okát, ismerni kellene téged. Nem fotón megnézni, hanem személyesen beszélni, meg ilyesmik. Nagyon sok oka lehet.
2021. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
79%

Én írtam még az elején, hogy nem a súly a gond, hanem ezzel magyarázod, hogy nincs pasid, közben nem ez a valódi ok.

Közben mindig megrémülök, hogy milyen undorító válaszok jönnek. Igen, a 105 kg nem kevés, és nem is túl egészséges, de nem is tragédia. Rengeteg nő (is) van 100 kg felett, akár fiatalon is, nincs ebből semmi. Ez is egy tulajdonság, egy állapot, ettől lehetsz egészséges. Rengeteg olyan 50-60 év körüli bőven 100 kg feletti nőt ismerek, akik világ életükben ekkorák voltak, és mégis egészségesek, tudnak dolgozni, szültek, stb.

Mégvalami: van egy 25 éves csaj ismerősöm, aki már kiskora óta elhízott, hormonális gondok miatt. Bőven 120 kg felett van, ráadásul alacsony is mellé, eléggé sok zsír van a hasán, fenekén, stb. Mégis 14 éves kora óta rendszeresen van pasija, nem is kevés, alig volt egyedül. Bulizni járt, nem szégyellte sosem magát. Azért, mert elfogadta, hogy ő ilyen, és kész. Most 3 éve stabil kapcsolatban van.

2021. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

28,29

Köszönöm szépen!:)

2021. nov. 21. 13:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!