Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy éjszakás kalandban fura...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kalandban fura meglepetés ért már titeket?

Figyelt kérdés

Ami velem történt tegnap.

Elmentem egy helyre azzal az elhatározással, hogy leiszom magam, mert elegem van mindenből. De elég gyorsan beszélgetésbe kezdett velem egy elég szép nő, és ahogy lenni szokott nevetett a dumámon, majd pár pia után már csókolóztunk, és végül elmentünk hozzá.

És amikor beléptünk azt mondta legyünk csöndben.

Én meg kérdeztem, hogy miért is?

Merthogy alszik a kislánya...

Én meg kérdeztem, hogy te figyi már...te elmész bulizni, amíg a 8 éves kislányod itthon van egyedül?

Azt hittem hirtelen, hogy megpofozom.

Én egy gyermek elhelyezési perben vagyok jelenleg és mindent megadnék azért, hogy a kislányom velem éljen, sohasem hagynám magára.


Szóval kijött a kislány és megkérdezte, hogy ki vagyok?

Én pedig leguggoltam hozzá és elmondtam neki, hogy nem kell semmitől sem tartania, azért jöttem, mert anyának segítek a munkájában.

Megnyugodott, megfogta a kezem és megmutatta a szobáját...megkérdeztem melyik a kedvenc alvókája, majd elmesélte miért az, utána betakartam, adtam neki egy puszit és kimentem.

Aztán elbőgtem magam ott a nő előtt...elmondtam neki, hogy én nem lehetek a kislányommal.

Megértő bige volt egyébként és végül össze is jött a dolog köztünk, csak azért meglepődtem.


2021. nov. 19. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Sosem láttam még ilyen szentimentális és magas morális szintet tükröző kommunikációt a szexualitás témakörben. Gyors kellene a savanyú harisnyás arc, hogy beállítsa a balanszot!
2021. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

Nem mondom, hogy nem tudnék ölni a gyerekemért, de szerintem maradj olyan, amilyen vagy. Most már a törvény is melletted áll, nem veheti el tőled senki a gyerekedet, kivéve ha olyan módszerekhez folyamodsz, mint amit a 10-es javasolt.


Javaslom, ne kezdj olyan nővel, mint a 8-as, akinek nem áll össze a fejében, mi a gond azzal, hogy egy kisgyerek egyedül volt hagyva éjszakára a lakásban. Ha csak a külsőt nézed, gyakorlatilag szereztél magadnak egy újabb pontosan olyan nőt, mint a feleséged.

2021. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Huhhh ember, eredetileg azért nyitottam meg a kérdést, hogy vicces storykat olvassak, esetleg én is ide böfögjek valamit, de ennyire mély/komoly/érzelmileg töltött convora nem számítottam. Nem itt.
2021. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Beszélgettem a kislányommal erről sokat. Hogy milyen lenne ha velem élne?

És azt kérdezte, hogy akkor ki lenne az anyukám?

Felhoztam neki nőket akiket ismer és azt mondta, hogy olyat szeretne aki foglalkozik vele.

És ez valahol az én szegénységi bizonyítványom, hogy eddig csak olyan nőket mutattam be neki, akik eq nullák.

Múltkor is felcsípett egy nő a konditeremben, mert kamu lenne azt írni, hogy kinéztem odamentem felcsíptem.

Párszor megdugtam, majd persze én vok az igazi neki stb, elmentünk szalonnát sütni 3asban és ki volt akadva a bige, hogy a 6 éves lányom időnként közbevág ha beszél.

Én persze tanítom a lányomat, hogy ez illetlenség, de mit ér 2 nap tanítás 2 hét ellennevelés?

2021. nov. 20. 00:09
 15/19 anonim ***** válasza:
48%

Miért mutatod be a gyermekednek a nőket? Mutasd be majd A Nőt, aki megfogott, akivel komolyan gondolod.

Ez az utolsó meg hát jobb ha nem is illetem semmivel de simán fel lehetne jelenteni amiért egyedül hagy éjszaka egy ekkora gyereket.

2021. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

13.

pedig a kúrás az nem mindig csak simán kúrás...40 felett meg fogod érteni ezt.

Ha pedig lesz addigra gyereked még inkább.

15.

2 nőt mutattam be eddig neki.

de most már tényleg csak azt fogom neki aki tényleg ember.

2021. nov. 20. 00:32
 17/19 anonim ***** válasza:
65%

16.


Félre ne érts, nem azért írtam hogy leszóljam a topicod, csak meglepődtem. Nem ehhez szoktam az internet vidám de vad világában.


40ig szerencsére még van hátra másfél évtizedem, gyereket pedig nem tervezek, de ne aggódj, attól még tisztában vagyok vele mennyire mély érzelmekkel lehet összefüggésben a téma.

2021. nov. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
36%

Hogy lehet ennyire idióta és önző egy nő,hogy egyedül hagyja otthon a 8éves lányát azért mert ő bulikázni akar és f-sz hiánya van? Még minősíteni sem lehet őt! Legalább vitte volna át valamelyik rokonhoz vagy valakihez ha tudta,hogy mi lesz az esti program.


A hírekben mindíg lehet olyanról hallani,hogy az anyuka vagy mindkét szülő egyedül hagyja otthon a gyereket és történik valami rossz. Például Madaline Mccann története, akit 4éves korában rabolak el a családi nyaraláson miközben a szülők vacsoráztak a szomszéd étteremben,csak ők úgy gondolták,hogy a gyereknek nem lesz semmi baja ha egyedül hagyják addig.


Az ilyen embereknek vagy az ilyen nőknek nem való a gyerek!


Én biztos leléptem volna és megbeszéltem volna egy másik időpontot amikot alkalmas.


Én ezzel a nővel biztos nem terveznék komoly kapcsolatot.

2021. nov. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt azért nem mondanám soha a gyereknek, hogy más lesz az anyukád és azt se, hogy más lesz az apukád. A te sztoridnak pont az lenne a lényege, hogy az anya és az apa attól még anya és apa marad, hogy elválnak.
2021. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!