Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy éjszakás kalandban fura...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kalandban fura meglepetés ért már titeket?

Figyelt kérdés

Ami velem történt tegnap.

Elmentem egy helyre azzal az elhatározással, hogy leiszom magam, mert elegem van mindenből. De elég gyorsan beszélgetésbe kezdett velem egy elég szép nő, és ahogy lenni szokott nevetett a dumámon, majd pár pia után már csókolóztunk, és végül elmentünk hozzá.

És amikor beléptünk azt mondta legyünk csöndben.

Én meg kérdeztem, hogy miért is?

Merthogy alszik a kislánya...

Én meg kérdeztem, hogy te figyi már...te elmész bulizni, amíg a 8 éves kislányod itthon van egyedül?

Azt hittem hirtelen, hogy megpofozom.

Én egy gyermek elhelyezési perben vagyok jelenleg és mindent megadnék azért, hogy a kislányom velem éljen, sohasem hagynám magára.


Szóval kijött a kislány és megkérdezte, hogy ki vagyok?

Én pedig leguggoltam hozzá és elmondtam neki, hogy nem kell semmitől sem tartania, azért jöttem, mert anyának segítek a munkájában.

Megnyugodott, megfogta a kezem és megmutatta a szobáját...megkérdeztem melyik a kedvenc alvókája, majd elmesélte miért az, utána betakartam, adtam neki egy puszit és kimentem.

Aztán elbőgtem magam ott a nő előtt...elmondtam neki, hogy én nem lehetek a kislányommal.

Megértő bige volt egyébként és végül össze is jött a dolog köztünk, csak azért meglepődtem.


2021. nov. 19. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Azta...milyen lovagias vagy kérdező. Én nem tudtam volna ilyen "higgadt" maradni.
2021. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

És neked tényleg ez a nő kell?

7,5 éves a kislányom...van külön ágya, de mostanában velem akar aludni. Ha nem vagyok mellette éjszaka, mert dolgom van és felébred, annyira meg tud ijedni. Nem hagynám magára sosem. Akkor sem, ha nem félne. Ő még csak egy kisgyerek.


Velem jobban jártál volna. Mi válni szeretnénk. Soha nem volt kérdés a közös gyerekfelügyelet. És soha nem venném el őket egymástól.


Azt nem kívánom, hogy vedd el a gyereket az anyjától. Az inkvizíciónál is kegyetlenebb intézmény ez a hétvégi szülőség.

Azt kívánom, hogy találjatok megoldást a közös gyerekfelügyeletre!

2021. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Tudom miről beszélsz 2es.

Mikor itt van a kislányom, minden este arra ébredek, hogy kutat utánam a sötétben, hogy ott vagyok e.

Majd megtalál, hatalmas sóhaj és alszik tovább.

Hiába teszem át az ágyába visszajön.


És nincs megegyezés sajnos.

Anyuka véleménye az az ügyben, hogy mivel a kislányunk túlságosan kötődik hozzám, ezért meg kell szakítani a közöttünk lévő köteléket, hogy az "új apukáját" fogadja el apjaként.


Viszont most jött ki a fő fidesz ribi új törvénye, ami január 1.től lép életbe.

Aminek értelmében nem kell megegyezés a közös felügyeletre a két szülő közt, mert most már a bíróság is elrendelheti ezt.

Csak ez éltet, mert ha a teljes felügyeletet nem is ítéli majd meg a bíróság mert anyapárti, talán a 2hét/2hét összejöhet és így velem lesz esélye normális életre a gyerekemnek.

2021. nov. 19. 22:13
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ért. Hogy annyira jól ment minden, hogy ma már évekkel később megérte a kezem. Nem hittem volna, egyáltalán nem így indult. Gyerek nincs, nem is lesz.
2021. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Elfogadták? Az olyan hülyék miatt örülök neki, mint amilyen a feleséged.

Én első perctől fogva szimpatizáltam ezzel a javaslattal. Én az apák helyében rég fellázadtam volna. És évtizedek óta csak tűritek.

Olvastad a Kramer kontra Kramert? Ha nem, akkor olvasd el! Filmen még nem láttam, de az se lehet rossz.


Nem ideális a 2 hét itt, 2 hét ott, de elveszteni egy szülőt/gyereket ideális?

2021. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

6.

Alapestben egyenlőként kellene kezelni a szülőket, az apát és az anyát.

Mégis a bíróság anyapárti egyenlő feltételek mellett.

Az új törvény elvileg arra hívatott, hogy egyenlővé tegye a 2 felet.

Törvényi erőre hozva a tényt, hogy az apa ugyanolyan mértékben szülő mint az anya.

De ott van a bíró, aki 20 éve automatikusan anyukának ítéli a gyerekeket, fogja e érdekelni egyáltalán a beadvány a kizárólagos felügyeleti jogra, vagy a megosztott felügyeletre?

Egy idegen jóindulatán fog múlni a gyerekem élete nem rajtam a szülőjén.

Ez a kétségbeejtő.

2021. nov. 19. 22:30
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Igen. De azt javaslom, ne akard ugyanazt elkövetni az anya ellen, amitől te is szenvedsz. Azzal a kislányodnak is rosszat teszel. Ugyanolyan szüksége van rád és az anyjára is. Úgyhogy én a helyedben a megosztott felügyeletért harcolnék.
2021. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Hát szó se róla korrektebb lett volna a nő részéről ha előre mondja amúgy van egy kislánya és otthon alszik. A férfiak 99%-át ez alkalmi szex esetén nem igazán zavarta volna.

A te történeted nem az alkalmi szexről szól, nem azt helyezted fókuszba, hanem azt hogy a bíróság nem neked ítélte a lányod.

Egyébként meg, attól hogy egy nő elvált akkor neki már semmi sem jár az élettől? Nem mehet el bulizni, szórakozni, nem ismerkedhet, nem jár neki a szex? Az hogy a ex-feleséged kibabrált veled még ne törj már pálcát mindenki felett thx.

2021. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szerintem pont azt mutatta be a tegnapi eset, hogy nem törtem pálcát és kihoztam a maxot ebből, hogy lehetőleg ne sérüljön a kislány.

Miattam ne.

Az meg hogy belekevertem a nyomoromat szerintem érthető, mert ez a csaj otthon hagyta egyedül, én meg az életem adnám érte és nem lehet velem.

2021. nov. 19. 23:10
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

Tisztelet kérdező!

Hozzád hasonló Apa vagyok. Megosztom a történetem hátha megoldásra vezet. Hasonlón mentem át mint te. Az exem közölte, hogy az új palija most már a gyerekem apja meg ilyenek. Kivették a kezéből a telefont ha beszéltünk és kinyomtak....Szóval olyan szintű baleset érte az exem paliját, hogy eltört a keze, eltört a lába. Erre feljelentettek felbujtásért eredménytelenül így érdekes módon eltört az anyukája, keze és lába is. Itt érdekes módon elkezdték megérteni, hogy nem fognak egy gyermek és apja közé állni. Majd miután kórházba került az anyuka is egy fura eset miatt, aláírta, hogy lemond a felügyeleti jogról. Azóta is boldogan élek a gyerekemmel.

Másból nem értenek az ilyen nagyképű arrogáns patkány emberek. Ha szeretnél ilyen vonalon eredményt írj nekem, egy sorstársnak segítek!

2021. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!